Memede Ağrı Neden Olur Nasıl Geçer Kafamda Sorular

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Memede ağrı kadınlar klubü memede ağrı neden olur kadınlar klubü hamilemiyim forum’da.​

Merhaba 17 yaşındayım ve her regl dönemimde göğüslerimde ağrı oluyor bu normal mi neden olur bu ağrı üzerine bile yatamıyorum halbuki ben yüz üstü yatmayı çok severim. Bu beni oldukça rahatsız ediyor. Regl bittiğinde de bu ağrı bitiyor dokunamıyorum bile neden göğüslerim ağrıyor acaba? Memede ağrı ya da dokunduğumda ağrı hissetmem kötü bir şey değildir dimi?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba

Regl döneminde bu tür şikayetler olması oldukça doğaldır ki sen henüz 17 yaşındasın hormonlarında da düzensizlik olabilir bu yaşlarda. Ayrıca kötü düşünme kesinlikle kötü bir şey olsa adet bitiminde de devam eder bu ağrılar. Düzene girecek bu durumlar dilersen kadın doğuma giderek hormon tahlili yaptırabilirsin kendine. Ben kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ayrıca çok düşünüp stres yapma kendine daha yaşın küçük bunu unutma. İlerleyen yaşlarında düzene gireceğini unutma. Ayrıca göğüs hassasiyeti ve ağrısı regl dönemi öncesinde olabiliyor her yaşta. Memede apse olması neyin göstergesi bununla ilgili aşağıdaki linke girebilirsiniz.