Muddy Şampuan Kullananlardan Yorum Bekliyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Muddy şampuan kullananlar kadınlar klubü muddy şampuan fiyatı kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar ben saçlarımdan hiç memnun değilim. Çok bitkisel şampuan da kullandım ama hiç faydasını görmedim. Acaba bu mubby şampuan varmış bunu ben birkaç alışveriş sitesinde gördüm de yorumları da fena değil ama bir de size sormak istedim. Önerileriniz benim için çok önemli. Saçlarım hem cansız hem kepek var hem de uzamıyor bunlara çare bir şampuan olabilir mi bu muddy.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Size şöyle bir tavsiyem olacak. Şampuanı almak yerine önce bir dermatoloğa görünüp onun tavsiye ettiği size uygun olan şampuanı kullanmak en doğrusu olacaktır. Çünkü hem saçlarınızda bu kadar problem var hem de o kadar da bitkisel şampuan kullandım diyorsunuz bence fazla vakit kaybetmeden doktora görünün cilt tipinize uygun olanı alın.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Hayatım şampuanla alakalı bi soru gelmişti onu da incele istersen tabiki eğer şampuan arayışında isen

Hamilelik döneminde anneliğe hazırlık aşamasında saçlarınızda dökülme olabilir böyle bir durumunuz var ise de yine bu konumuz size son derece yararlı olacaktır.