Nescafe Zayıflatır mı Deneyimi Olan Var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Nescafe zayıflatır mı kadınlar klubü nescafe ile zayıflayanlar hamilemiyim forum'da.​

Üçüncü çocuğumu normal yolla doğum yaptım 3 yıl oldu son doğumumu gerçekleştireli ama gün geçtikçe kilo alıyorum görenler de sağolsunlar çok kilo almışsın görmeyeli filan moral sıfır yerlerde geziyor. Ben de inada bindirdim ve kafaya koydum kilo vereceğim. Bu nescafe duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Nescafe nasıl kilo verdirebilir ki? Türk kahvesi hadi belki olabilir de nescafe nasıl kilo verdiriyor merak ettim. Verdiriyorsa hemen denemeye hazırım.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar canım
Bebeğini sağlıkla büyüt ama gerçekten bu kilo alıp verememek sıkıcı bir durum kabul etmek lazım. Ama demek azimlisin ki kilo vermeyi kafaya takmışsın. Ama nescafe konusunda kilo verdiriyor diyemeyeceğim galiba. Çünkü nescafe bildiğin kafein üstelin hani kilo vermen için aç karnına sık sık içmen gerek bu da verdirir mi bilemedim. Hem selülite neden olur hem sağlıksız bir şekilde kilo vermiş olursun versen bile. Sürekli nescafe içemeyeceğine göre pek bir faydası olacağını da sanmıyorum. Zaten bir diyetisyene gittiğinde de emin ol ki nescafe tarzı kafeinli hazır içecekleri yasaklayacaktır büyük ihtimalle doktorun. En iyisi diyetisyen yardımı ile zayıflaman bence. Bak lahana suyu da zayıflatıyor ama yine de benim sana tavsiyem doktorla bu işi yürütmen.

Maydonoz suyu da zayıflattığını belki duymuşsundur ilgini çeker diye aşağı linkini bırakıyorum.