Pelinin çayı sayesinde kilo vereyim diyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Pelinin çayı kullananlar kadınlar kulubü pelinin çayı kullananlar yorumları hamilemiyim forum'da.​

Kızlar yaa vallahi sıkıldım artık bu kilolarımdan. Bakıyorum eski resimlerime de gelinlikli halime bırakın gelinlikli halimi 3 yıl önce ne kadar inceymişim. Şuan o kıyafetlerimin içine giremez oldum. Pelinin çayı duydum bayağı iştah kesip bir şey yiyesin gelmiyormuş ya ben de kullansam mı acaba? Pelinin çayı nasıl bir etki yapıyor kilo vermede? Kullananlar varsa yazabilir mi? Tadı nasıl içilebilecek bir şey mi? Bir de tarifi nasıl kaç gün kullanmak gerekiyor yanlış bir şey yapmayalım sonra.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Belli bir yaştan sonra maalesef ki metabolizma yavaşladığı için kilo alımı hızlanırken vermek bir hayli zor olabiliyor. Ayrıca bu tür çaylar da doktora sormadan kullanıldığında daha çok zarar verebilir vücudunuza. Önce bir uzmana danışıp sonrasında kullanmak daha yararlı olacaktır. Biraz dilerseniz pelinin otundan ve nasıl kullanıldığından bahsedelim.

''Pelinin otu faydaları nelerdir?''​

• Karaciğer ve safrakesesinin iyi çalışmasını sağlar
  • Çok iyi bir antioksidandır
  • Midenin düzenli çalışmasını sağlar
  • Sindirim sistemine oldukça faydası vardır
  • Yağlanmaya karşı ödem attırmaya yardımcıdır
  • Yüksek ateşli hastalıkları düşürmeye yardımcı olur
  • Cinsel gücü artırmaya yönelik faydası bulunur
  • Yaraları iyileştirici etkisi vardır
  • Kuvvet verir vücudu dinç tutar buna bağlı olarak hastalıklardan korur
Dikkat ettiyseniz ilk 5 madde kilo verdirebileceğini göstermektedir otun. Kullanımına gelince tekrardan söylemek isterim ki doktora danışmadan kullanmayın. Ama yapılan yorumlar bu otun çayının tadının biraz acı olması siz kullanabilirseniz ne ala. Yani bana kalsa ben her gün yürüyüşümü yaparım ekmeği de keserim bu acıya katlanamam şahsen:) Pelinin çayı nasıl yapılır? Pelinin çayı 1.5 bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı atılır ve 15 dakika kadar demlenir fazla beklemeyin bu süre idealdir. Günde 2 kez yemeklerden 2 saat sonra içebilirsiniz.

Bir misafirimiz yakın zamanda matcha çayı hakkında bilgi almak istemişti. Hemen aşağı linkini bırakıyorum. Matcha çayı hakkında siz de bilgi alabilirsiniz. ''Matcha çayı ile zayıflayabilir miyim'' yazımızı inceleyebilirsiniz siz de yorum bırakabilirsiniz.