Rahim Kanseri Belirtileri Neler Çok Korkuyorum Yardım Edin

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Rahim kanseri belirtileri kadınlar klubü rahim kanseri nasıl anlaşılır kadınlar klubü hamileyim forum'da.​

Bana lütfen yardım edin çünkü adet günüm olmamak şartıyla 3 gündür kanamam oluyor neden olabilir acaba? 40 yaşındayım adetlerim son 1 yılda oldukça düzensiz ve kanama miktarı da artmış durumda. İşte bu birkaç gündür de nedenini bilmediğim kanama oluştu adetim düzensiz olmasına karşın şuan olmamam gerek diye düşünüyordum. Acaba rahim kanseri olabilir mi? Aklıma da getirmek istemiyorum ama içim içimi yiyor. Acaba randevu alsam mı dersiniz. Bu yaşımda başka neden olabilir bu kanama bilen varsa yardımcı olsun lütfen. Rahim kanseri belirtilerini yaşayan ya da bilgi sahibi iseniz lütfen ses verin.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Sayın misafirimiz merhabalar
Öncelikle içinize böyle bir kuşku düşürmeyin ferah olun lütfen. Muayene edilmeden bir şey demek mümkün değildir ancak adetiniz olmadığı anda gelen kanama türü normal değildir. Ama şunu da belirtmek gerekir ki menopoza yakın ilerleyen yaşlarda da bu tür gecikmeli düzensiz kanamalar oluşabiliyor. İçinizi ferah tutun öncelikle muayene olun tabii ki güzel haberinizi bizimle de paylaşıp bizi mutlu edin. Aşağıdaki linkimizden rahim kanseri belirtileri neler inceleyebilirsiniz.

S

sorumvar

Member
tesekkür ederim ilginize en yakın zamanda doktora gideceğim inşallah kötü bir durum yoktur dua edin🤲