Rüyamda kocaman bir böceği öldürdüğümü gördüm

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Rüyada böcek öldürmek kadınlar kulübü rüyada böcek öldürmek ne demek hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar merhaba ya dün gece rüyamda kocaman bir böcek gördüm. Yani benim kadar vardı böcek çok korkunçtu evimin içine yatak odasına kadar girdi. Elime mutfaktan büyük bir bir bıçak aldım benim üzerime geliyordu ve bıçakla önce kuyruğuna sonra boynuna batırdım ve oracıkta öldü. Uyandım tam orada işte. Ama öldürdüm ve büyük bir zafer kazanmış gibi hissettim. Rüyada böcek öldürmek ne demektir fikri olan varmı?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Rüya torunlarına çok onem veririm ben. Gördüğümüz rüyalar her ne kadar da bilinç altı denilse de o bilinç altı rüyalar sayesinde zaten yaşadığımız şeyleri ve olebilecekleri de rüya yolu ile gösteriyor bizlere. Rüyada böcek öldürmek böceği öldürdüğünüzu görmek sizin arkanizdan iş çeviren kötülüğünüzü isteyen insanlara karşı galip geleceğinizi ve onları kendi yöntemleriniz ile yenip başarınızı da göstereceginiz bir rüya diyebilirim. O kişiler size zarar veremeyecek. Hatta şöyle diyebilirim ki yatak odanıza kadar girmeye çalışan düşmanlarınız var ve ama bunları siz def edeceksiniz. Bulasamayacaklar size ve ailenize evinize. Büyük sorunları anlatır böcek ama siz bunları tek tek aşacaksınız. Rüyaları her zaman hayırla yorumlamak çok önemlidir. Tüm rüyalarınız hayatınızı güzel etkileşim inşallah.

"Rüyada ağlamak ağladığını görmek" ne demek neye delalet eder hemen yazımızda bulabilirsiniz.