Sezaryen Sonrası Ağrı Yaşayanlar Çok Kötüyüm

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Sezaryen sonrası ağrılar kadınlar klubü sezaryen sonrası ağrı yaşayanlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Sezaryen ameliyat olalı 8 ay oldu ama hala belim ve sırtım felaket ağrıyor her sezaryen olanda oluyor mu çok merak ediyorum. Ya yaşadıklarımı bir ben biliyorum. 8 ay olmuş ve hala aynı şeyleri sık sık yaşıyorum. Ne zaman bitecek diye de kendime bu soruyu sormadan edemiyorum. Umarım çocuğum evlilik yaşına gelene kadar geçecektir bu ağrılarım da.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Sezaryen doğumun tabii ki normal doğuma nazaran zorlukları var. Örneğin ben de sezaryen doğum yapmış biriyim. Sezaryen doğumla birlikte bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak aynı zamanda o psikoloji ile kendini ve ağrılarını idare etmek de Allahın kadınlara verdiği büyük bir nimet. Herkes o acıyı ve zorluğu göğüsleyemez bence. İşte anne olmanın güzellikleri olduğu kadar zorlukları da var. Maalesef ki ben de 5 yıl oldu doğum yapalı ama ara ara özellikle belimi üşüttüğümde bel ağrılarım olur. Ama öyle aman aman ağrılar değildir. İnşallah sizinki de hafifleyecek ve bu günler de unutulup gidecek. Bu arada anne adayı olacak anne adayları için aşağıdaki konuyu inceleyebilirler.