Ücretsiz en iyisinden fal uygulaması arıyorum?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

En iyi fal uygulaması kadınlar kulubü en iyi fal uygulamaları ücretsiz hamilemiyim forum'da.​

Ya kızlar sormayın öyle bir fal meraklısıyım ki nereye gitsem mutlaka bir fal muhabbeti geçer üstelik istanbulda yaşarken gidiyordum korona yokken tabii. Ama malum şuan evlerden çıkamıyoruz. Hem şehir değiştirdim buralarda ne var bilmiyorum. Ücretsiz fal uygulaması var mı? Hem evde vakit geçiyor hem seviyorum ben. Telefona indirebileceğim hem güzel kesin çıkan en iyi fal uygulaması nedir?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Zaten öyle oldu ki bu telefonlara ilginin artması ile her şey telefondan netten halledilir oldu arkadaşım. Fal uygulamaları da çok fazla program indirmek için girdiğinde çok fazla örnek görebilmek mümkün. Benim telefonumda da var ben Faladdin uygulamasını kullanıyorum ücretsiz ama günlük 1 kez kahve falı bakılabiliyor. Burç yorumunu okuyabiliyorsun. Ayrıca en iyi fal uygulaması diye girdiğinde de Faladdin uygulaması en ön sırada görülüyor. Hem tarot filan da baktırabiliyorsun. Burç yorumun için sadece reklam izlemen yeterli ayrıca fal içinde öyle günlük 1 fal için reklam izliyorsun. Lamba cini diye bir durum var onu hiç denemedim aslında.

''En iyi fal uygulamaları nelerdir?''​

• Faladdin uygulaması
  • Telve fal uygulaması
  • Guru fal uygulaması
  • Kısmetim fal uygulaması
  • Kaave falı
  • Falcı bacı
  • Falcıhane
Gibi uygulamalarla fal baktırabilirsiniz. Ama ne yalan söyleyeyim bunlar için kimisi diyor telefonu dinliyorlar ya da yazışmaları okuyorlar filan nasıl olur bilmiyorum ama. Bana kalırsa doğum tarihini filan verdiğin için burcundan faydalanarak yorum yapıyor olabilirler. Yine de insan merak ediyor yüklüyor işte. ''Binnaz abla en iyi falcı hangisi kızlar'' konusuna da bir göz atın isterseniz ilginizi çekebilir.