Udi hindi yağı kullananlar burada mı acaba

• Konbuyu başlatan uhihindiyagi
  • Başlangıç tarihi
U

uhihindiyagi

Guest

Udi hindi yağı kullananlar kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da Udi hindi yağı fsh düşürür mü ?

Selam kızlar benim fsh hormonum biraz yüksek 21 seviyesinde bir sitede incelerken gördüm hamile kalmak istiyorum da acaba aranızda fsh hormonu düşen var mı U-i hindi yağı kullanarak ben de düşürmek istiyorum ama nası kullanacam kaça nereden alacağım bilemiyorum bana yardımcı olur musunuz Teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Öncelikle sizlere Udi Hindi yağını bi açıklayalım ona göre kullanım alanını kendiniz belirleyin daha iyi olur. Bulunması biraz zor du eskiden ama şimdilerde satılıyor mu öncelikle ona bakalım. Evet küçük bi araştırma ile Trendyolda buldum arkadaşlarım BURADAKİ linkten bakabilirsiniz. Zaman içinde link geçerliliğini yitirmiş ise lütfen alışveriş sitelerinde "udihindiyağı " diye arayın sonuç alırsınız. Ud-i Hindiyağı fiyatı 100 ml 79.20 tl den satılıyor alabilirsiniz.

Udi Hindi Yağının Faydaları Şunlardır:​

• Gözeneklerdeki tıkanıkları açar.
  • Ağrıyı sızıyı azaltır.
  • Vücuttaki rutubeti alır.
  • Mide ve bağırsakları düzene koyar kuvvetlendirir.
  • Kabızlık için faydalıdır.
  • Mideyi ısıtarak cinsi arzuyu tahrik eder.
  • Zehirlenmelere karşı son derece faydalıdır.
  • Felç hastaları için kullanılır.
  • Ağız kokularını giderir.
  • Enfeksiyon hastalıklarına fayda sağlar.
  • Boğazı yumuşatır.
  • Boğaz ağrılarına iyi gelir.
  • Balgam atmanızı hızlandırır.
  • Solunum yollarını rahatlatır.
  • Stresi yok eder.
  • Vücutlarınıza olduğundan fazla enerji verir.
  • Cildi yeniler.
  • Ölü derilerin atılmasında yardımcıdır.
  • Egzama hastalığına çok iyi gelir.

Udi Hindi Yağı Hadisi Sahih mi ?​

Bu yağın kullanımı ile alakalı Hz. Muhammed S.A.V efendimizin hadislerinin olduğunu tüm internet siteleri yazıyor hadiste aynen şöyle. " Udul-Hındiyi kullanmaya devam ediniz Çünkü bunun içinde yedi türlü şifa vardır " buyurulmaktadır. Kaynaklarda sahih mi değil mi olduğunu malesef bulamadım çok merak ediyor iseniz kendiniz de araştırabilirsiniz.

Özellikle hamile kalmak isteyen anneler için hormonları düzenlemesinden dolayı son derece yararlı olduğu özellikle fsh yüksekliğini ve diğer hormonları düzenlediği söylenmektedir.

Yine Udi Hindi yağını kullanan kadınların yorumları var onları okuduğumda her sabah içmeye başlayan kişinin kendini çok iyi hissettiği hormonlarının düzeldiğine okudum buradan yazmak istiyorum sizlere kızlar.

Udi Hindi Yağı Nasıl Kullanılır Ne kadar kullanılmalı ?

Bu ağaçtan elde edilen bitkinin ana vatanı Çin arkadaşlarım. Bununla birlikte ürünün işlenerek yağı çıkarılmaktadır. Özellikle Pandemi sürecinde bu bitkiye revaç son derece artmış arkadaşlarım. Tüketiminin son derece doğru şekilde yapılmalıdır. Tadı çok acıdır en güzel kullanma şekli bal ya da pekmezle kullanacaksınız.

• 2 tatlı udi hindi yağı karışımı
  • 2 tatlı kaşığı pekmek ya da bal ile karıştırılır.
  • Yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.
Özellikle cinsel hastalıklarda son derece takviye olarak kullanılmalıdır. Toz olarak bulamadım derseniz yağ olarak yukarıdan verdim sizlere linkini alır iseniz bunu nasıl kullanacaksınız ? ( Öğütülmüş halini kesinlikle kullanmanız tavsiye ediliyor ) Kullanımı gelen ürünün içinde yazıyor olsa da bir su bardağına bir iki damla şeklinde kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Toz olarak bulduğunuzda iki kaşık bu tozdan iki kaşık pekmez ile macun kıvamına gelinceye kadar karıştırıp tüketiyorsunuz. Burada da karışımın nasıl yapıldığı anlatılıyor video olarak isteyenler incelesinler.

Son düzenleme: