Voila Saç Boyası Bal Köpüğü Rengini İstiyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Voila saç boyası bal köpüğü kadınlar klubü voila saç boyası hamilemiyim forum’da.​

Hanımlar benim dibim gelmiş ama saç rengimi değişmeyi düşünüyorum. Şuan saç rengim fındık kabuğu renginde ben bal köpüğüne geçmek istiyorum ama nasıl olur bilemedim. Sizce yakışır mı cilt rengim çok koyu değil açık tenliyimdir. Bal köpüğü rengini epeydir düşünüyorum aslında. Ama voila markasını hiç kullanmadım nasıldır sizce. Evde kendim alsam boyasam tutar mı acaba. İkisi birbirine çok yakın tonlar aslında. Bal köpüğü çok az koyu fındık kabuğuna göre. Fındık kabuğu renginden sıkıldım mat duruyor.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar

Saç rengini değiştirdiğim zamanlar kendimi çok iyi hissederim ben de. Aynı renklerden ziyade biraz alt tonu üst tonu oynamayı çok severim. Ani değişim yapmaktansa böylesi daha iyi. Sizin de değişim yapmak istediğiniz renkler arası çok ton farkı yok. Bence bal köpüğü daha ağır duruyor. Kış da geliyor bence çok yakışacaktır. Ama renk varsa saçlarınızda kendiniz boyamaya kalkarsanız tutmayabilir onu bilemedim. Kuaföre gidip danışarak renginizi oluşturabilirsiniz. Saç boyama tarzlarından ombre nasıl yapılır nedir merak edenleriniz için ombre saç nedir yazımız aşağıdaki linktedir.

Ve her kadının merak edeceği bir konu olan saç çıkarak yağlar kürler adlı yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.