Vücutta Sebepsiz Morarmalar Niçin Olur?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Vücutta Sebepsiz Morarmalar Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Selam kızlar vücudumun çeşitli yerlerinde morarmalar oluşuyor özellikle bacak bölgemde irili ufaklı sürekli pantolon giymek zorunda kalıyorum. Hiçbir yere çarpmadığım halde aşırı morarmalar görüyorum bunların sebebi sizce ne olabilir. Özellikle vücudun açık olan yerlerinde çok kötü bir görüntü oluşuyor. Sebebini bilenler varsa bilgilendirirseniz sevinirim.:oops::)

admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam tatlım vücutta belirli şekilde olan morarmalar aslında sebepsiz değildir. Bir yere çarptığımızda anında morarmadığı için çarptığımızı unutuyor da olabiliriz. Gerçekten rahatsız edici bir görüntü olduğu kesin bende çok sık yaşıyorum bu durumu çünkü kronik kalp rahatsızlığım var ve coumadin kullanıyorum. Vücutta sebepsiz morarmaların nedenleri;
C vitamini eksikliği de vücutta morarmalara sebep olabilir.
Kan hastalıkları pıhtılaşma ile alakalı olan bozukluklardan dolayı kanı incelten ve sulandıran ilaç kullanılıyorsa
Vücudun herhangi bir yere çarparak aşırı büyük ve sert bir yapıda morarması kan hastalığına bağlıdır.
Eğer ki bu tip rahatsızlıkların yoksa ve bu ilaçları kullanmıyorsan söylediklerimi dikkate alarak en kısa zamanda doktora başvurmanı öneririm ihmal etmemelisin. Lütfen!
Sağlıklı Günler Dilerim.