Hamile kalmanızı kolaylaştıracak önerileri yazdık

Hamileliği kolaylaştırıcı kürler hamileliği kolaylaştırıcı besinler hamileliği kolaylaştırıcı pozisyonlar hakkında bilgiler kadınlar kulübü hamilemiyim’de sizleri bekliyor.

Her şeyden önce bilmeniz gerekenler var kızlar. Hamile Kalamayanlar bunu okusun buradaki konuları okuduktan sonra bu konumuza dönüş sağlayabilirsiniz. Bunları bilmeden çocuk sahibi olamazsınız. Çocuk sahibi olamayan bayanların bizlere sık olarak yönelttiği sorulardan biri de hamile kalmaya yardımcı pozisyon var mı ? Bizde hamile kalmaya yardımcı pozisyonlar hakkında araştırma yaptık. Hamile kalmaya yardımcı pozisyonlar  ,kolay hamile kalmanın yolları, hamile kalmak için yapılması gerekenler hakkında tüm detayları yazımızda bu yazımızdan bulabilirsiniz bulabilirsiniz..

Bir çok çift hiç zorluk çekmeden kolayca bebek sahibi olurken , bir kısmı da  maalesef ki çocuk sahibi olamıyor.Çocuk olmamasının bir çok nedeni vardır.Öncelikle düzenli bir birlikteliğe rağmen çocuk sahibi olamadıysanız mutlaka hekime görünün.Hekim kontrolünde çift olarak değerlendirmeye alınacaksınız. Bir takim tetkikler sizlere uygulanacaktır. Tetkikleriniz temiz çıktı ve gebe kalmaya engel hiç bir durumunuz yoksa  o zaman yazımızı dikkatlice okuyun..

hamile kalmayı kolaylaştıran öneriler

Her kadının bebeğe sahip olabileceği 3 gün bulunmaktadır. Kadınlarımzın yumurtlama günlerini bilmeliler bunun için bu konu sizlerin ne zaman yumurtlayarak ovülasyona girdiğinizi anlatırken. Yumurta rezervlerini arttırmak için kür ve öneriler konusun  da sizlerin yumurtalarını arttıracak, dolayısı ile hamile kalmanızı sağlayacak bilgiler bulunmaktadır. Eğer adetleriniz düzensiz ise ve yumurtlama günü hesaplayamıyorsanız buradaki konuya mutlak suretle bakmanızı tavsiye ediyoruz. Kadınların herhangi bir ayda gebe kalma olasılıkları %20-25 arasındadır.Bu olasılığı bazı uygunsuz ve bilinçsizce yapılan  uygulamalar düşürebilir. Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış bir cinsel pozisyon yoktur. Lakin pek çok pozisyon gebelik için uygun ortam yaratmaz.

Hamilelik için en uygun pozisyon; kadının kalçasının altına bir yastık yerleştirerek kalçasını yükselttiği, erkeğin üstte olduğu klasik misyoner pozisyonudur. Tüm Pozisyonlar Burada Kadınların hamileliğini kolaylaştırmak adına cinsel ilişki sonrasında hemen ayağa kalkmaması gerekmektedir. Spermlerin orada daha fazla ve daha uzun bekleyebilmeleri açısından..15- 20 dakika yatmanız yeterli olacaktır.  Ayrıca ilişki esnasında kesinlikle kayganlaştırıcı,tükürük vazelin gibi  şeyler kullanmayın. Bunlar spermi öldürür. Hemen duş alınmasını da önermiyoruz. Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun. Sabah saatlerinde ilişkiye girmeye özen gösterin. Spermin geri akması gebeliği engellemez yazımızı da ayrıca incelemenizi istiyoruz. Verdiğimiz bu bilgiler gebe kalmanıza yardımcı olacaktır..

Sizler için oluşturduğumuz hamilemiyim.org sitemiz üzerinden bizlere, kimselere soramadığınız çekindiğiniz her türlü sorularınızı yöneltebilirsiniz arkadaşlarım. Üstelik kayıt olmanıza da gerek yok SORU SOR linkinden bizlere ulaşınız sorularınızı yönlendiriniz.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

blank

5 thoughts on “Hamile kalmanızı kolaylaştıracak önerileri yazdık

 • blank
  Şubat 27, 2017 tarihinde, saat 7:06 am
  Permalink

  Hekime görünmüşsünüz gecikmeniz gebelik kaynaklı değil.İlaç kullanmanıza rağmen mensiniz gerçekleşmemiş hekiminizle irtibata geçin

 • blank
  Şubat 26, 2017 tarihinde, saat 10:50 am
  Permalink

  Hocam merhaba 23 yaşındayım kendimi bildim bileli düzensizz adet oluyorum polikistik overim var en son adetimi ocak 13 de gördüm tekrar ocak 31 de nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki oldu üstüme boşalmadı ama yinede emin degil . Daha sonra şubat 13 de hasta olmayınca doktorum tarlusal verdi kullandım 15 oldu hala adet olamadımm tekrar gittim yumurtalık kisti var dedi ve yasmin kullan ama ben hala adet olamadımm çok tedirginim test yaptırmaktan korkuyorum ne yapmalıyım hamile olma ihtimalim var mı dır

 • blank
  Nisan 29, 2016 tarihinde, saat 7:02 am
  Permalink

  Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir.Gecikmeniz için test yapın

 • blank
  Nisan 27, 2016 tarihinde, saat 8:52 pm
  Permalink

  Sürekli beyaz akıntım da geliyor ama o sürekli geliyor.

 • blank
  Nisan 27, 2016 tarihinde, saat 8:50 pm
  Permalink

  Ya Sevgilimle ilişkiye girdik içime boşalmadi ama adetim gecikti üç gün. Ama bu ay çok stresliyim ailevi şeylerden dolayi. Hamile miyim diye korkuyorum ? Sevgilim de kendini böyle strese sokma hamileyim diye diyor. Ama üç gündür karnim çok ağrıyor ama adet olmadım. Ne yapmam lazım çok korkuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.