İlginç düşük yapma yöntemleri

Evde Nasıl düşük yapabilirim düşük yapabileceğiniz ilginç yöntemler  ( Bu yöntemlerin hiç birisinin yapılmasını tavsiye etmiyoruz )

Hamile Kadınlar Kulübü sayfamıza her gün ilginç sorular almaktayız. Bize yöneltilen soruların çoğunluğunu korunmasız birliktelik sonrası oluşan istenmeyen gebelikler . Bu istenmeyen gebelikleri geleneksel, kulaktan dolma bilgilerle sonlandırma araştırmasına giren hatta eyleme geçiren kadınlar ,olumsuz durumlarla karşılaşabiliyor .

Bize gelen ilginç sorulardan  birine değinicez. Erkek arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdim, hamile olduğumu anladım . Bir yerden duydumki vajinaya sabun sokularak düşük yapılıyor .Sabunla düşük yapmak mümkünmü ? Yazımızın devamın da  sabunla düşük yapmak mümkünmü ve ilginç düşük yapma yöntemlerini bulabilirsiniz.

İstenmeyen Gebelik Kürtaj Kullanıcı Yorumları

İstenmeyen gebelikler genellikle cinsel deneyimi ve bilgisi olmayan gençler de görülüyor .  Bunlar öğrencikesimi olmakla beraber , nişanlı çiftlerde olabiliyor . Gerek aile, gerekse toplumsal baskı ve korkusu yüzün den istenmeyen gebeliğin duyulmaması için bir çok yönteme başvuruluyor . Her biri ürkütücü ve ciddi sağlık sorunlarına yol açan hatta ölüme götüren bu yöntemler gerçekten dudak uçuklatıcı cinsten . Vereceğimiz bilgilerin kesinlikle evde denenmemesi konusun da sizleri uyarıyoruz.

Son günlerde internet üzerinde düşük yaptıran ilaçlar ve bu ilaçları temin eden siteler tek tek kapatılıyor. Nedeni bu ilaçların ciddi anlamda sağlık sorununa yol açması . İstenmeyen gebeliğe maruz kalan kadın ,kız bu defa duyduğu ,gördüğü her yöntemi deniyerek kendi çabası ile evde düşük yapmaya çalışıyor . Bu düşük yapma teknikleri bilimsel olmayıp ölümle sonuçlanabiliyor . Peki nedir , bu ilginç düşük yapma teknikleri ?

Soğan kabuğu düşük yaparmı ?

Yapılan araştırmalar gösteriyorki  ister eğitimli ,ister eğitimsiz bir çok kişi istenmeyen gebeliği kendi yöntemiyle sonlandırmaya çalışyor. Nedeni ise kürtaj işlemin de isminin sisteme kayıt olması ve ilerde bu durumun ayyuka çıkması . Bu korku ile hareket edenler olmadık düşük yapma yöntemlerine yelteniyor . En sık uygulanan düşük yöntemleri,yüksekten atlama,ağır cisimler kaldırma,kilim sirkeleme,vajinaya sabun sokma,vajinaya şiş sokma,vajinaya kibrit çöpü sokma..

Düşüğü hızlandırmak için ne yapmalıyım 

Düşüğün hızlı şekilde olabilmesi için yapılacak bir yöntem biliyor musunuz ? Hekime görünmeden başka bir işlem yaparak karnınızdakinden kurtulmak istiyor olabilirsiniz ama lütfen saçma şeyler yaparak kendi hayatınızı da tehlike altına almayınız.

Bu yukarda saydığımız yöntemlerin en tehlikeli olanları vajinaya çöp,şiş,sabun sokma.. Kişinin bu işlemlerde rahmi mikrop kapabilir,rahim parçalanabilir ve durmayan kan ile ölüm sonuçlanabilir. Özellikle sabunla düşük yapmaya çalışanlar var . Bu işlemi  kattiyen yapmayın . Sabunun içeriğindeki kimyasallar kana karışabilir . Ve bu eylem hayatınızı sonlandırabilir. Bu saydığımız hiç bir uygulama bilimsel değil . Tehlikeli olan bu  yöntemleri uygulamayın.İstenmeyen gebelik için mutlak surette yapacağınız tek ve doğru adım hekime görünmek olucaktır.  İstenmeyen gebeliği kürtaj işlemi ile sağlıklı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

11 thoughts on “İlginç düşük yapma yöntemleri

 • blank
  Şubat 3, 2021 tarihinde, saat 8:34 pm
  Permalink

  aspirin ise yariyormu cidden nasil kullanmak lazim

 • blank
  Ocak 1, 2021 tarihinde, saat 11:49 am
  Permalink

  Bulurduysan bnada yaz lütfen 🙏

 • blank
  Ocak 1, 2021 tarihinde, saat 11:48 am
  Permalink

  18 haftalık acil düşük yapmam lazım çok pişman oldum ailem öğrenirse öldürler beni ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun 😢

 • blank
  Aralık 3, 2020 tarihinde, saat 12:36 am
  Permalink

  17 haftalık bebek nasıl düşürülür. Lütfen yardımcı olun. Kesin çözüm istiyorum acillll

 • blank
  Kasım 30, 2020 tarihinde, saat 12:59 am
  Permalink

  Sevgili Sevda, düşük için aspirinin işe yaradığını düşünmüyorum hayatım. Belki kanı biraz sulandırır hepsi bu.

 • blank
  Kasım 29, 2020 tarihinde, saat 8:46 pm
  Permalink

  Aspirin işe yarıyor mu gerçekten

 • blank
  Kasım 19, 2020 tarihinde, saat 5:08 pm
  Permalink

  15 haftalık bebek nasıl dusurulur

 • blank
  Eylül 21, 2020 tarihinde, saat 11:53 pm
  Permalink

  Aspirin kullan canım birebir

 • blank
  Eylül 5, 2020 tarihinde, saat 3:27 pm
  Permalink

  Arkadaşlar 4 haftalık gebeyim fakat istemiyorum maddi sıkıntılardan dolayıda sıkıntı çekiyoruz zaten lütfen yardımcı olun bunu evde nasıl halledebilirim

 • blank
  Temmuz 27, 2020 tarihinde, saat 4:39 am
  Permalink

  Hayatım buradaki şeyleri neden uyguluyorsun zaten yazının başında kesinlikle tavsiye etmiyoruz diye yazmışız. Senin acilen doktora gitmen gerekiyor. Yani durumun nedir bilemiyoruz ama ne bileyim kürtaj yapman gerekiyor.

 • blank
  Temmuz 27, 2020 tarihinde, saat 4:38 am
  Permalink

  Düşüğü hızlandırmak için ne yapmam gerekiyor bi sıkıntım var keşke yapmasaydım deyip saçımı başımı duvarlara vuruyorum annemlerin haberi de yok mecburen düşük yapmak zorundayım ne yapıyorsam yapıştı bi şekilde düşmüyr ilaçta alıyorum ama nafile bunlar ilginçmiş aa içlerinde gerçekten işe yarar dediğiniz var mı kızlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.