Adet söktürücü hamileliği önler mi ?

0
0

Adet söktürücü hamileliği önler mi duphaston tarlusal gibi adet söktürücülerin hamileliği engelleme gebe kalmamaya yardımcı özelellikleri bulunuyor mu ?

Bir kız arkadaşımdan duydum işte birliktelikten sonra adet olabilmek için tarlusal kullanıyormuş ve adet olduğundan dolayı da bu onun hamile kalmasına engel oluyor muş bu durum gerçekten var mı şehir efsanesi mi teşekkürler.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar, adet söktürücüler adı üstünden anlaşılacağı üzere adet olmayan kadınlarımızın adet olmalarını sağlayan kolaylaştıran bir ilaçtır. Bu ilacın malesef sizin hamile kalabilmeniz ya da kalamamanız üzerinde bir etkisi yoktur. Yani hem birlikte olayım hemde bunu içeyim gebeliğimi önlesin tarzında duyduğunuz her şey ama her şey şehir efsanesinden başka bir şey değildir.

Duphaston ile ilgili BİR SORUDA sizlere ne işe yaradığını, sadece adet getirdiğini anlattığımız gibi. Tarlusal kullanırken başlıklı yazımızda da gerekli tüm bilgileri vermiştik. Lütfen bu ilacı tek başınıza doktor tavsiyesi olmadan almayın, bununla birlikte gebelikten korumaz bu ilaç sizi bilginiz olsun.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz