Asprin adet söktürücü özelliği var mı

0
0

Asprin adet söktürücü kadınlar kulubü hamilemiyim

Bu aralar adet olmam gerekiyor ama bi türlü adet olamıyorum acaba bu asprinin adet söktürücü olarak kullanılan bir özelliği var mı kızlar nasıl kullanmam gerekiyor su ile içecek miyim tam olarak nası kullanılıyor bir çok sitede adet söktürücü olarak kullanıldığı yazılmışta bilginiz var mı acaba ?

  • cennetimben sordu 5 ay önce
  • son düzenleme 5 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
1

Selamlar sevgili cennetim. Yani çok net bilimsel verilere bakıldığında aspirin adet söktürücü olarak kullanılıyor benimde kullanmışlığım tabiki var ama dediğim gibi ispat edilen bir şey değil kullanılan aspirin ise normal aspirinden bahsediyoruz hani şu dışı yeşil olan haptan normal olarak kullanacaksın dozajını sen ayarla sabah akşam birer tane içebilirsin. Unutma coreaspirin yada bebe asprini değil hayatım.

ADET SÖKTÜRMEK İÇİN ADET OLMAK İÇİN ASPRİN KULLANANLAR
Uzmanlar tarafından açıklama şu şekilde. Dediğimiz gibi bilimsel bir veri ve ispat olmadığının altını onlarda çiziyorlar. Progestron hormonu salgılayan vücut adetet başlamış demektir. DOKTORLAR özellikle adeti gecikenlere ve adet olmayanlara içeriğinde bu hormonun bulunduğu ilaçları veriyorlar. Bilinen asprinin ise kan sulandırıcı özelliği bulunmasından dolayı belki etki ediyordur. Denemek lazım.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Aspirin haricinde aşağıdaki konumuzda adet söktürücü olarak kullanılan Tarlusal hakkında detaylı bilgilere ve kullanıcı yorumlarına yer verilmiştir dilersen bu konumuzu da inceleyebilirsin.

Adet Söktürücü Tarlusal Kullananlar

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz