Belim Ağrıyor Hamilemiyim acaba nasıl anlarım ?

0
0

Belim Ağrıyor Hamilemiyim acaba nasıl anlarım ?

Herkese selamlar benim de hamilelik ile ilgili sıkıntılarım var sorularım var yardımcı olur sanız sevinirim. Ben Ağustos 10 da adet gördüm ve 3 Eylül de tekrar gördüm adet düzensizliği var. Bel ve karnım agriyor devamlı sizce hamile miyim

Sadece belin ve karnın ağrımasını hamilelik belirtisi olarak görebilir miyiz adetim düzensiz olduğundan anlayamıyorum bana yardım eder misiniz lütfen ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar adeti düzensiz olan kişiler için biraz sıkıntılı bir durum olsa da sadece belin ağrısamı hamilelik belirtisi olarak görülmemeli. Sizler için daha önceden de yazmıştık değerli misafirimiz. Tüm hamilelik belirtileri ister adetiniz düzensiz olsun ister se düzenli olsun farketmiyor her keste aynı sıkıntılar ile ortaya çıkacaktır.

Söz konusu sıkıntılarınızın başka sebepleri olabilir hamilelik te olabilir pek ihtimal vermesem de. Lütfen aşağıda yer alan bağlantıdan tam belirtilerinizin örtüşüp örtüşmediğini kontrol ediniz.

 

Eğer halen sıkıntılarınız devam ediyor ise lütfen gebelik testini evde kendiniz yapınız en net sonucu da o verecektir bilginiz olsun.

https://www.hamilemiyim.org/hamilemiyim-ilk-hafta-gebelik-belirtileri-nelerdir/

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz