Bismillahillezi la yedurru duasının arapçası tamamı var mı

0
0

Bismillahillezi la yedurru duasının arapçası tamamı var mı

Kızlar selamlar herkese Bismillahillezi la yedurru duasının faziletlerini bir yerde gördüm ve okumak isiyorum ama ben arapça bilmiyorum bir de bu Bismillahillezi duası adetliyken okunur mu Bismillahillezi  duası ne için okunuyor aranızda okuyanlar var mı bana bilgi vermeniz mümkün mü acaba ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar tabiki sizin için yaptık araştırmayı Bismillahillezi la yedurru duasının faziletlerini ne için okunduğunu anlatmadan önce bu duanın faziletlerinin bi hayli fazla olduğunu gördüm. Yani benim de bu dua ile ilgili pek bilgim olmasa da siz sorunca araştırdım da gördüm. Sizler için bunu en iyi açıklayan sitenin linkini vereceğim bilgileri önce vereyim istiyorum sizlere.

Bismillahillezi Duasının Türkçe Okunuşu
“Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.”

Bismillahillezi Duasının Fazileti Bismillahillezi duası ve anlamı

İmam-ı Rabbani Hazretleri, talebeleri ile uzak bir diyara yolculuk ederken, gece, bir handa kaldılar. “Bu gece bir bela zuhur edecektir. (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim) duasını üç defa okuyun.” buyurdu. Gece büyük yangın oldu. Her odada eşyalar yandı. Duayı okuyanlara bir şey olmadı.

Yani bu duanın tamamını BURADAKİ site yazmış ben onlara link te veriyorum daha ayrıntılı bilgiyi bu siteden de bulabilirsiniz

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz