Cilt lekelerine kesin çözüm bulan varmı

0
0

Cilt lekelerine kesin çözüm bulan varmı

Kızlar cildimde kahverengiye yakın lekeler oluşmaya başladı yaşım benim daha 40 bu sıkıntı ile ilgili bi kaç doktora gittim verdikleri kremleri kullandım ama sonuç alamadım doktor bana güneşe çıkmayacaksın. Güneş kremi olmadan hiç çıkmayacaksın dedi ama çözemedim. Şimdilik ellerimin ikisinin üstünde ve dirseklerimin bazı yerlerinde çıkmış durumda acaba cilt lekelerine kesin çözüm bulan varmı neler yaptınız evde kullanacağımız bir yöntem var mı doğal bir yöntem teşekkür ediyorum.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1
0

Selamlar hayatım hamilelik sitesiyiz kadınların sorunalarına cevap vermek istiyoruz fakat cilt lekeleri ile ilgili bir uzmana malesef sahip değiliz. Sizlere araştırarak buraya yazacağımız ve doğal olduğunu düşündüğümüz yöntemler gerçekten işe yaramıyor olabilir ve ya lekelerinizin artması gibi istenilmeyen bir sonuç olabilir.

 

Bu durumu internet sitelerinden araştırmayın. Bilim devrinde yaşıyoruz. Bilime güvenin doktorlarınızı değşitirerek ilaç larınızı değiştirin. Lütfen saçma yöntemler kullanmayınız. Leke bir kadının korkulu rüyasıdır. Bu bakımdan doktorları biraz daha aşındırmanızda büyük fayda olduğunu düşünüyorum.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz