Döllenme nasıl hissedilir kadınlar ?

0
0

Döllenme nasıl hissedilir yumurtlama ovülasyonun olduğunda belirtisi var mı ?

Selam arkadaşlarım benim de bebeğim olsun istiyorum ama yeni yeni başlayacağız çalışmalara hep okuduğum sitelerde kadının yumurtlama tarihini bilmesi gerekliliği yazıyor benim adetlerim düzenli ve ben acaba yumurtlama yapıyor muyum nasıl bilecem onun haricinde diyelim ki biliyorum bebek oluşumu için döllenme sağladığımı hissedeceğim bir yol var mı ? Teşekkür ediyorum.

  • mrklimelehat sordu 4 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar Meraklı, Hayatım şimdi aslında yumurtlama ovülasyon tarihi hesaplama konumuzdan siz bilioyrsunuz ama bilmeyenler baksınlar ne zaman yumurtlama yaparak hamileliğe elverişli günlerine.  Sen bunu bildiğine göre şimdi hazır ol bilmediğin bir şeyi daha yazacağım sana.

Hayatım bir kadın döllenme olduğunu hissedemez. Bu nettir. Yani olgunlaşan yumurtaların sperm ile birleşti ve tam döllenme gerçekleşyti anne olmaya artık adaysın diyebileceğin bir hissiyat malesef yok hayatım. Onun haricinde bi on on beş gün daha bekle ve aşağıdaki konudan hamilemiyim diye bak istersen daha mantıklı 🙂

HAMİLEMİYİM NASIL ANLARIM ? İŞTE BELİRTİLER

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Yine bazı sorular geliyor bu konu ile alakalı onları da bu konu üzerinden cevaplandırmak istiyorum.

Spermin rahime yerleşme belirtileri :

Arkadaşlarım böyle bir belirti kesinlikle yoktur HAMİLELİK BELİRTİLERİ konumuzda da belirttiğimiz gibi hamile olduğunuzu anlamanın en net ve yüzde yüz yöntemi bu belirtilerden geçiyor.

Bebeğin rahime yerleşmesi hissedilir mi ?

Böyle bir soru gelmiş sitemize daha önceden bu konuya da cevap verelim. Hayır hayatım bebeğin rahime yerleşmesi hissedilemez. Sadece adet olacağınız zaman takip ediyorsunuz iki gün az regl sonrasında kesilme olur ise belki yerleşme kanaması olabilir takip ediniz.

SORU : Yerleşme kanamasını nasıl anlarız ?

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz