Erken gebelik testi güvenilir mi ?

0
0

Gebelik Testleri Güvenilir mi Hangi gebelik testi güvenilir ceratin labmen predictor laboquick hangisini yapmalıyım ?

Merhaba internette o kadar çok bilgi kirliliği var ki inanılmaz stres yaptım. Nişanlımla 35 gün önce sürtünmeli birliktelik yaşadık. Bende iç çanaşırı vardı o çıplaktı. İç çamaşırıma biraz zevk suyu bulaştı daha sonda iç çamaşırım üzerinden vajinamı okşadı, bastırdı. O günden 9 gün sonra( normal adet günüm 6 gün sonra olmalıydı 3 gün gecikti) oldum. Adetim ilk iki gün kırmızı pıhtılı ve yoğundu. Daha sonra azaldı ve 4. Günden itibaren kahverengi lekelenme şeklinde geldi. Genelde de aslında reglim öyle gelir. Şüpheli günden 23 ve 28 gün sonra evde erken gebelik testi yaptım sonuçlar negatif çıktı ama hala endişeliyim hamile kalmış olabilir miyim? Bu testlere güvenebilir miyim? Ayrıca 2 haftadır da ishal, gaz, bulantı şikayetlerim var bunu hamilelik belirtisi olarak görmüyorum midemi üşütmekten dolayı görüyorum ama korkuyorum.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Gebelik Testi güvenilir mi Hangi gebelik testleri daha güvenli ?

Selamlar hayatım. Başka bir soruda aynısını sormuşsun orada da cevap verdiğimiz gibi hamilelik riskiniz yok. Adet olmuşsunuz yoğunluğu ve pıhtılı durumunun hamileliğiniz ile alakalı uzaktan yakından alakası yok. Tüm hamilelik belirtileri bütün kadınlarda üç aşağı beş yukarı aynıdır. Bazılarında mide bulantısı olmaz bazısının kasıkları ağrımaz ama ortak kanı adetin geçmesi durumudur. Sizin adetinizde bir gecikme olmamış. Hem adet olmuşsunuz hem de gebelik testi yapmışsınız hamile değilsiniz.

Hangi Gebelik Testleri güvenilir ?

ceratin labmen predictor laboquick bunlardan hangisini yaparsanız yapın farketmiyor tamamına güvenebilirsiniz. Zira bu testlerin tamamını bütün dünyadaki kadınlar kullanıyor. Şu daha güvenilir bu daha güvenilmez diyemiyoruz tamamını güvenle kullanabilirsiniz.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz