Gebelikte tansiyon yüksekliği yaşayanlar

2
0

Gebelikte tansiyon yüksekliği yaşayan kadınların paylaşımlarına ihtiyacım var kızlar herkese selamlar bu soru sor bölümü gerçekten iyi olmuş öncelikle bunun için teşekkür ediyorum ben 6 aylık hamişim çok şükür Rabbime. Benim sıkıntım tansiyondan yana yani hamileliğimden sonra baş dönmelerim başladı bizimkiler bunun tansiyon düşüklüğünden olacağını söylediler neyse bebek için kontrole gittiğimde tansiyonum ölçüldü ve görüldü ki düşük değil yüksek.

Hamileliği süresince tansiyonu yüksek olan kadınlar için doğal yöntemler var mı kızlar benim nelere dikkat etmem gerekiyor teşekkür ediyorum.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • tansiyonluyum sordu 3 ay önce
  • son düzenleme 3 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar geçmiş olsun öncelikle. Bazı gebelikler malesef anne için de bebekler içinde hastalıklardan dolayı biraz riskli grupta olabiliyor. Öncelikle Riskli gebeliği olan sizin gibi kadınlarımızın aşağıdaki konuyu iyice okuması gerekiyor.

https://www.hamilemiyim.org/riskli-gebeligin-nedenleri-ve-tedavisi/

sizin durumunuzu değerlendirdiğimizde, bol bol su içmeniz gerekliliği ortaya çıkıyor. Bunun yanında tansiyonu yükseltecek yiyecek gruplarından doladı meşrubattır tuzlu çok yağlı yiyeceklerdir kesinlikle ama kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

Bu durumu doktorunuz ile görüşerek te kontrol altına alabilirsiniz. Geçmiş olsun. Başka bu sıkıntıları yaşayan Kadınlar Kulübü Hamileyim misafirleri de buraya başlarından geçenleri, neler yaptıklarını yazacaklardır diye düşünüyorum. Sağlıklı günler dilerim. Umarım hayırlısı ile bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz