Günüm geçmeden hamile olduğumu nasıl anlarım

0
0

Günüm geçmeden hamile olduğumu nasıl anlarım ? 

Kızlar selamlar hamile olduğumu ve bebeğimin olacağını düşünüyorum hatta rüyalarıma bile giriyor diyebilirim. Sitenizi en eski takip edenlerdenim evlilikten önce de bakıyordum bebek benim özlemim isteğim diye evlenmeden öncede bilgiler edinmiştim sizlerden şimdi adet zamanı gelmeden hamile olduğumu nasıl anlarım bunun için bir yöntem var mı bir de 7 günde hamilelik belirtileri diye bazı sitelerde yazıyor bunlar ne kadar doğru bana bilgi verir misiniz lütfen

  • hamilemiyimki sordu 4 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar hayatım öncelikle bebek isteyen tüm anne adaylarına senin nezdinde hayırlı hamilelikler diliyoruz. Umarız ve dileriz en kısa sürede hamile kalabilirsiniz.

Sorularınızı tek tek cevaplandırmak isteriz. Bizleri uzun zamandır takip etmenizin nedeni kesin ve net bilgiler vermemiz olabilir mi acaba 🙂

7 Günde yüzde yüz hamilelik belirtileri

Bunların tamamı safsatadan ibarettir gerçek hamilelik belirtilerini DAHA ÖNCEDEN yazmıştık yukarıdaki resme tıklayarak bu konumuza gidebilirsiniz. Dilerseniz bu konumuzu bir inceleyin. Gününüz geçmeden hamile olduğunuzu elbette öğrenebilirsiniz ama bunun şartları var.

YÜZDE YÜZ HAMİLELİK BELİRTİLERİ İÇİN >>TIKLAYIN

Adet Regl Günüm gelmeden hamilemiyim nasıl öğrenebilirim ?

Bunun için şartların olduğunu belirtmiştik hemen yazmak istiyoruz. Hamileliğinizi yüzde yüz sıfır hata ile ancak kandan beta hcg testi ile anlayabilirsiniz. Bu testi adetinize maksimum 2 gün kala yapar iseniz hamileliğiniz var ise sonuç alırsınız.

Evde gebelik testi nasıl yapılır konumuza da bakarak normal hamilelik testi için dikkat edilmesi gereken hususları öğrenebilirsiniz.

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz