Gynoferon folik asit ne için kullanılır ?

1
0

Gynoferon kullananlar yan etkileri Gynoferon ne için kullanılır ne ilacı tam olarak Gynoferon folik asit nedir ?

Kızlar selamlar bu Gynoferon  ilacını aranızda kullananlar var mı tam olarak ne için kullanılıyor ne işe yarıyor folik asit mi insanlar kullanıyorlar ama soramadım bana bilgi vermeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Gynoferon Nedir ne İÇin Kullanılır ?

Selamlar hayatım hamilelik sitesi olduğumuza göre hemen yazalım istiyoruz. Genelde hamilelik sürecinde kadınlarda yer alan demir eksikliğinde kullanılan bir ilaçtır. Kendi başınıza alabileceğiniz ilaç değildir. Demir eksikliğinizin ortaya çıkması ile doktorunuz tarafından sizlere verilecek. Demir eksikliğine bağlı aneminin tedavisinde kullanılıyor pembe renkli bir ilaçtır kansız iseniz kullanabilirsiniz tabiki doktor vermeli.

Gynoferon Yan Etkileri Nelerdir ? Kullanıcı yorumları

İlacı kullananların tamamına yakınında kabızlık şikayetlerinin yanı sıra özellikle büyük abdestlerdeki koyu siyah görüntülerin olduğu ve abdest sonrasındaki kokunun çok fazla olduğu söylenenler arasında. Kabızlık yapıyor ama ilaç bırakıldıktan sonra iki üç gün içinde dışkı rengi eski haline geliyor. Her keste kabız yapmayabilir.

Kilo aldırdığı gelen bilgiler ve siteleri inceleyip kullanıcı yorumlarına baktığımızda çıkan sonuçlardan birisi. İçinde bu ilacın c vitamini olduğu ama yine de c vitaminli meyvelerle tüketilmesi gerektiği yazıyor.

 

Gynoferon kullananlar yan etkileri Gynoferon ne için kullanılır ne ilacı tam olarak Gynoferon folik asit nedir ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz