Hamilelik belirtileri ilişkiden kaç gün sonra belli olur kızlar cevap lütfen

0
0

Hamilelik belirtileri ilişkiden kaç gün sonra belli olur kaç gün sonra net ve yüzde yüz hamilemiyim diye öğrenilir ?

Selam arkadaşlarım benim bebeğim olsun çok istiyorum yeni evlendim ama biraz yaşım geç evlendim bundan dolayı henüz hormonlar tavan yapmışken bebeğimin bir an önce olmasını istiyorum yaşım da geç mi bilemiyorum yaşım 35 kızlar yakında 36 ya gireceğim ve bebeğimin bir an önce olmasını istiyorum zaten eşimin de yaşı 43 onunda hemen bebek sahibi olmak istediğini geçen oturduk konuştuk oda çok istiyor. Evleneli üç ay oldu sürekli olarak yumurtlama günlerimi boş geçirmiyoruz ve deniyoruz.

Bu ay kendimde psikolojik olarak değişiklikler hissediyorum şimdi ben geçen ayın 10 unda adet olmuştum yumurtlama günlerimi boş geçirmedim ve birliktelik yaşadık eşimle sonucu çok merak ediyoruz ama herhalde o benim kadar heyecanlı ve değişik hissetmiyordur. Konuşuyoruz işte hamile kalır mıyım diye bilemiyorum nasip kısmet diyor başka bir şey demiyor. Tabi ki kısmet ben şimdi testi ne kadar zaman sonra yapayım kızlar

Hamilelik en erken ilişkiden kaç gün sonra belli oluyor ? Testimi ne zaman yapmamı öneriyorsunuz bana. Erken yapmakta istemiyorum bu arada doğru hamilelik testi için sürenin yanı sıra testin nasıl yapıldığının da önemli olduğunu biliyorum bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Gül Yapraklıoğlu

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar Gül Hayatım hamilelik belirtilerini en erken yapacağın tarih adet olmana iki üç gün kaladır. Bunun için sen evden gebelik testi nasıl yapılır diye sormuşsun ama bu kadar erkenden gebelik testini yapacak isen lütfen kandan BETA HCG GEBELİK TESTİ yaptırt hayatım bunun için yardım alman gerekiyor ise aşağıdaki konu bu kan testinin sonuçlarından ne anlaman gerektiğini hamilemisin hamile değilmisin şeklinde sorularının cevabını verecektir. Lütfen bu kadar erken şekilde hamilelik testini evde yapma.

https://www.hamilemiyim.org/beta-hcg-testi-ornegi/

Beta hcg değerlerine bakarak hamile olup olmadığını yüzde yüz hamilemiyim sorusunun tam ve en net sıfır hata ile öğrenebilirsin. Ama ben yine de evden gebelik testi yapayım der isen hayatım

https://www.hamilemiyim.org/soru-evde-gebelik-testi-nasil-yapilir/

Bu konumuza bakarak evden gebelik testlerinin doğru şekilde nasıl yapılacağını anlayabilirsin. Heyecanlandım sen de bebek isteyince. Bunun haricinde 2. çizgiyi silik görür isen bir hata yapma hayatım onun için silik çizgisi çıkan kadınların BURADAKİ yazdıklarına bir göz at istersen.

Ayrıca yüzde yüz hamilelik belirtilerin var mı kontrol etmek isteyebilirsin. Sadece kendini tuhaf ve psikolojik olarak değişik hissetmek, kendi başına gebelik belirtisi sayılmaz bunu unutma hayatım.

https://www.hamilemiyim.org/yuzde-yuz-hamilelik-belirtileri-arayanlar/

Hala soruların var ise bizlere sitemizin istersen bu soruna cevap vererek istersen de harhangi bir konu üzerinden ulaşabilirsin.

Umarım istediğin bebeğe en kısa zamanda kavuşursun ve hamile kalırsın hayatım.

Hamilelik belirtileri ilişkiden kaç gün sonra belli olur kadınlar kulübü hamilemiyim

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz