Hamilelikte sağ kasık ağrısı çekenler burada mı ?

0
0

Hamilelikte sağ kasık ağrısı çekenler ben de bu ağrıyı yaşıyorum.

Selam kızlar ben 5 aylık hamileyim iki gündür sağ kasık ağrılarım oluyor. Ara ara nadiren de olsa sol kasık ağrısı ile uyanıyorum. Bu neden oluyor acaba hamilelikte kasık ağrıları çekenler var mı ne yapmam gerekiyor acaba kendimi çok mu fazla yoruyorum ne yapmam gerekiyor bebeğime bir şey olmaz değil mi neden bu böyle oluyor bana bilgi verebilir misiniz tşk

Hamilelikte sağ kasık ağrıs kadınlar kulübü hamilemiyim

  • kasiklarimagriyor sordu 4 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar öncelikle geçmişler olsun. Gebeliğinizin ortlarındasınız bu süreçte tabiki vücudunuzda değişiklikler olacaktır. Kasılmalar bu sıkıntıların en belirginlerindendir. Özellikle ormonlarınız son derece yüksek olmasına karşın sizin sindirim sistemleriniz çok daha az çalışacaktır.

Sindirim sistemlerinin yavaş çalışmasından dolayı tam olarak bağırsaklarınız düzgün çalışmayacaktır. Yani bu sıkıntılar normal. Yine buna bağlı olarak kabızlık ta meydana gelecektir. Bu kasıklarda yer alan ağrıların tamamı gaz ile ilgilidir. Eğer çok fazla sıkıntı yaşayacak olur iseniz ve sürekli oluyorsa bu doktorunuz ile görüşmeniz özellikle lifli besinleri tüketmeniz yardımcı olacaktır size. Tekrar geçmiş olsun.

Gebelikte karın ağrısı ve kasık ağrısı neden olur ?

Bu yukarıdaki konuyu inceleyin isterseniz.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz