İlişkiden 7 gün sonra hamilelik belli olurmu

0
0

İlişkiden 7 gün sonra hamilelik belli olurmu kadınlar kulübü hamilemiyim’de

Sosyal medya aracılığı ile bizlere ulaşan sevgili gizemin sorusunu aynen yazıyoruz. Dilerseniz sizler de sorularınızı bizlere gönderebilirsiniz Gizem’den alıntı ile

” Selamlar benim yaşım 22 7 gün önce birliktelik yaşadım ve benim hesaplamalarıma göre yumurtlama dönemine yakın bi tarihe denk geliyor. Acaba ilişkimin üzerinden 7 gün geçti hamilelik testi yapmalı mıyım yapar isem hamilelik var ise şayet bu çıkar mı ”

 

  • bellimiolur sordu 5 ay önce
  • son düzenleme 5 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

İlişkiden 7 gün sonra hamileliğin ortaya çıkmaz yani bu mümkün değil. Bunu biraz senin ve senin gibi düşünenler için açmadan önce, sitemize gelen aşağıdaki linkteki konuda da bir kullanıcımız ilişkinin üstünden 10 gün sonra test yapsam hamilelik ortaya çıkar mı belli olur mu diye sormuş bu konumuzu da okumanızı rica ediyoruz.

https://www.hamilemiyim.org/questions/question/iliskiden-10-gun-sonra-hamilelik-belli-olurmu

Şimdi sevgili arkadaşlarım her şeyden önce şartların yerinde olması gerekiyor yani sizlerin tam da yumurtlama dönemlerinizde olmanız, ilişkiye girmeniz, spermlerin yumurtalarınızı döllemesi gerekiyor. Diyelim ki bu şartlarda birliktelik yaşadınız. Her şey yerinde ama yi ne de hamile kalmış olsanız bile sizler 7 günlük süre zarfında hamile olup olmadığınızı net olarak emin olun anlayamazsınız. Tabiki bunun için adet olmanız gereken tarihin geçmesi gerekiyor. Daha erken boşuna test yapmayın para ve zaman kaybı olacağını unutmayın lütfen.

Lütfen hamilelik ile ilgili aşağıdaki konumuzu inceleyiniz. Sorularınızı, incelediğiniz bütün konularımızın üzerinden üstelik kayıt olmadan bizlere gönderebilirsiniz.

Hamilemiyim İlk hafta gebelik belirtileri nelerdir

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz