Osmolak ile zayıflama zayıflayan kadınlar var mı

0
0

Osmolak ile zayıflama zayıflayan kadınlar var mı Osmalak ta olabilir osmolak ta olabilir bazı sitelerde bu ilacı kullanarak zayıfladığını söyleyenler var ishal yapıyormuş acaba kullanıp gerçekten kilo verenler var mı aranızda araştırmadan saçma bir şey yapmayayım dedim kullanan var ise nasıl ne kadar kullandı ve en önemlisi sağlıklı şekilde zayıfladı mı yazabilir mi acaba ?

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Osmalak ile zayıflama hususunda sizlere söyleyeceklerimiz var öncelikle evet bir çok sitede kadın sitelerinde forum sitelerinde ekşide bir çok içeriğe baktığınızda insanların bunu kullandıktan bir iki gün sonra ishal oldukları wc ye gittikleri hatta çıkamadıkları ortada. Bu ilaç sizi ishal yapacağından dolayı gereksiz yere vücutlarınızda bulunan suların büyük bölümünü kaybedeceksiniz. Normal ishal olan insanda bu su kaybı ile  birlikte tartıldığınızda da kilo kaybettiğiniz idüşüneceksiniz ama bu iş safsatadan ibarettir.

Osmolak Kullanmayın eğer kabızlık gibi bir sıkıntıya sahip iseniz ve doktor size tavsiye etti ise kullanabilirsiniz onun haricinde kullanmanız hele hele uzun süre kullanmanız sağlıklarınızı çok ciddi şekilde tehlikeye atabilir. Sadece su da değil çok fazla mineral tuz vs kaybedeceksiniz. Lütfen başka bir şekilde kilo vermeyi deneyin olur mu ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz