Ovülasyon testi sonucu hamile kalanlar var mı aramızda

0
0

Ovülasyon testi / testleri sonucu nasıl olmalı, ovülasyon testi sonucu hamile kalanlar ovülasyon testi değerlendirme bilenler bakabilir mi ?

Kızlar selamlar ben ovülasyon testi yaptırdım ve testimin sonucunu resim olarak ekleyeceğim konuya ekleyebilirsem. Bu testlere göre ilgili günleri tam olarak zamanında birliktelik ile nihayete erdirdik ama ben adet olmadım ovülasyon testi sonucumu değerlendirir misiniz ? Tam yumurtlama zamanı değil mi kızlar ?

ovülasyon testimi değerlendirir misiniz

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar hayatım senin sorun aynen buradaki adresteki soruya benziyor https://www.meleklermekani.com/threads/ovulasyon-testi-sonucu-degerlendirme-yapar-misiniz.279187/ bu konuda da yazılmış ben oradaki görseli kullandım hayatım bilgin olsun resmi gönderememişsin diye. Evet senin testinin sonucuna göre tam da gereğini yapmışsın ama anladığım kadarı ile halen adet olmamışsın doğru mu ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Evet abla ben doktora gittim onun üzerine çünkü hamilelik testinde hamile olmadığım açıkça görünüyordu ama halen adet olmuş değilim eylül ayına girdik halen adet olamadım doktorda bana TARLUSAL ilacını yazdı ne oluyor şimdi anlamadım hamile değil isem ki değilim bu ilacı bana neden yazdı ?

  • aynikisiyim cevapladı 4 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
  • GebeKadınlar
    Hayatım tarlusal ilacını sen adet olamamışsın diye vermiş aşağıda sana sitemizde TARLUSAL başlıklı yazıları veriyorum mutlaka incele hayatım. Nedir ne işe yarar adet olmana nasıl yardımcı olacak görebilirsin.
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

TARLUSAL İLACI HAKKINDA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BAZI KONULAR

Hayatım yorunuma cevap vermiştim ADET OLAMIYORUM dediğin için bu ilaç sana doktorun tarafından verildi mutlaka kullanman gerekiyor. Tüm tarlusal ilacı ile ilgili aklındaki soru işaretlerini aşağıdaki yazılar giderecek hayatım. Sorun olursa bu konulardan ulaş bize.

Adet Söktürücü Tarlusal Kullananlar

Tarlusal ile adet olamama yaşayanlar

Tarlusal Nedir ne İçin Kullanılır ?

Tarlusal nasıl kullanılır ne ilacıdır ve ne işe yarar hakkında merak edilenler

Tarlusal kullandıktan kaç gün sonra adet oldunuz ?


Başka soruların var ise ulaş ize tatlım. Geçmiş olsun şimdiden.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
3 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz