Polistik Over Olan Kadınlar Kuruluk Yaşıyorum

0
0

Polistik Over Olan Kadınlar Vajinal Kuruluk Yaşıyorum sizce sorunum ne benim ?

Merhabalar  ben polikistik over sendromu olan aynı zamanda aktif cinsel hayatı olan bir kadınım ama cinsel ilişkiye de sürekli kolayca giremiyorum. İlk seferi olmamasına rağmen her seferinde çok zor oluyor hatta hiç olmuyor çoğu zaman çünkü hem ıslanamıyorum Hem de acı çekmekten korkuyorum. Önce vajinismus olduğunu düşündüm çünkü çok kasılıyor ve acı duymaktan korkuyordum daha önce yaşamış olmama rağmen her seferinde aynı hissediyordum.

Ama buradaki vajinal kuruluk yazılarını okuduktan sonra aslında vajinal kuruluğum olduğu için gerçekten acı çekiyor ve bu yüzden isteksiz davranıyorum.ama isteksisliğim acı duyacağım için yoksa istiyorum tahrik de oluyorum. Polikistik över olduğu için doğum kontrol hapı kullanmaya başlamıştım ama ondan önce de aynı problemi yaşadığım için ilaçtan olduğunu düşünmüyorum. Sizce benim sorunum psikolojik mı yoksa fiziksel bir sorundan mı kaynaklı?

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar, Polistik over durumunuz ile ilgili ve kuruluk durumu ile ilgili hiç bir uzmandan yardım aldınız mı ? Kontrole gittiniz mi durumunuzu bir doktor değerlendir medi mi ? Bu hususta bilgi verirseniz yardımcı olmak isterim tabiki size.

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz