Probiyotik kullananlar kadınlar kulübü

1
0

Selamlar arkadaşlarım şişkinliğim var ve benim üç beş günde bir tuvalete gitmem ziyadesi ile rahatsızlık edici bir durum olmaya başladı. İstiyorum ki çalışmayan bağırsaklarım artık düzene girsin ve ben de her normal insan gibi hiç olmazsa iki günde bir wc ye gidebileyim. Tuvalete çıkamıyorum özellikle şehir vs değiştirdiğimde 6 gün wc ye çıkmadığım oluyor daha sonrası wc de zaman geçirmek ve sertleşmiş şeyi atmak beni öldürüyor bitiriyor

Bu durumla ilgili doktora gittim bana probiyotik kullan dedi ara da başka bi sıkıntı için gitmiştim bana öyle dedi ama bana demedi nbl mi gold mu hiç bişey demedi.

Probiyotik kullanan kadınlar gerçekten işe yarıyor mu ?

Bana gerçekten işe yarayacak bir probiyotik markası önermeniz mümkün mü nereden alacağım tüm eczanelerde satılıyor mu onun haricinde ne kadar süre kullanmam gerekiyor yardımcı olursanız gerçekten sevinirim şişkinlik yaşıyorum beni bitiriyor.

  • probiyotikli sordu 5 ay önce
  • son düzenleme 5 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar öncelikle geçmiş olsun. Özellikle doğumdan sonra hele hele sezeryan sonrası bağırsaklarda kadınlarımızın sıkıntıları bir şekilde ayyuka çıkıyor. Bunlardan en belirgin olanı ise boşaltım sisteminin yavaş çalışması durumudur. Sizin durumunuzda olan bir çok bayan arkadaşım var, dönem dönem ben de bu sıkıntıları aşmak adına evimde kürler yapıyorum kayısı yiyorum ama bir şekilde istediğim sonucu malesef elde edemiyorum.

Benimde bu şekilde aramalarım oldu https://www.meleklermekani.com/threads/probiyotik-kullananlar-hangisini-tavsiye-ediyorsunuz.270329/ sitesindeki yorumları okuduktan sonra sizin de dediğiniz gibi NBL olandan aldım ame öyle bi kaç gün kullanmayacaksınız. Bana kalır ise bunu bi kaç boyunca kullanmak gerekiyor daha ayrıntılı bilgiler edinir isem buraya yazaım. Belki de artık ömrümüzün geri kalanında bağırsaklarımızı rahatlatacak yiyecekler yememiz gerekiyor.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz