Rahim ağzında polip olanlar yardım lütfen

1
1

Rahim ağzında polip olan kadınlar bana yardımcı olabilir misiniz ?

Kızlar ben iki gün önce doktora gittim hamile kalmak istiyorum öyle genel bir kontroldü neyse kadın doktor beni kontrol etti ve rahimde polip var dedi ona sormayı unuttum bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi acaba rahimdeki bu polipler gebeliğe engel mi ? bana ilaçla tedavi verdi geçer mi bana yardımcı olur musunuz tşk ediyorum.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1
0

Selamlar geçmişler olsun. Doktorunuzun muayene etmesi sonucunda size verdiği ilaçlar ise bu poliplerin kökünün kazılması gerekiyor. İleri safhalarda bebeğinizin olmasına tabiki tedavi edilmez ise engel olacaktır. Bu işlem yani ameliyat biraz pahallı tabiki  sizinkisi ameliyat olmadan da tedavi edilebilir onu bilemiyorum dokturunuz ile görüşmeniz gerekiyor. Korkulacak bir operasyonun olmadığını yaptıran arkadaşlarımdan biliyorum.  Polip durumlarında özellikle adetlerinizin bitiminden itibaren inanılmaz kokulu akıntılar oluyordur şişkinlik yorgunluk vs onların tamamı tedaviden sonra düzelecektir.

Sizin polim toplamda kaç mm idi acaba bununla ilgili görüştünüz mü ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1
0

Yok hayır doktorumla onun kaç mm olduğunu vs söylemedim bana ilaç verdi gönderdi bayram ağzı birazda kalabalık vardı ben dediklerinizi bayramdan sonra doktora gidecek söyleyeceğim umarım bendeki polip mm olarak küçüktür heralde önemli değil mi bu arada dediğiniz gibi adet sonrasında inanılmaz akıntılarım oluyor demek ki nedeni buymuş. Acaba bendeki polip büyük müdür siz öyle deyince şimdi aklıma geldi tşk ediyorum zaman ayırdığınız için

  • isimsiz cevapladı 6 ay önce
  • son düzenleme 6 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1
0

Tamam hayatım bu dediklerimizi lütfen doktorunuz ile görüşün. Bilemiyorum tam olarak akıntının kokulu ve şiddetli oluşuna göre polip değerleri yükselir mi düşük müdür mm olarak bilemiyorum buna en iyi doktorunuz cevap verecektir. Lütfen ihmal etmeyin. Çok büyük ise zaten ameliyat haricinde çözümü de yok. Geçmişler olsun.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
3 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz