Sebepsiz hamile kalamama

0
0

Adetler düzenli rahîm filmi temiz tüpler açık smer testi temiz kan tahlilleri normal eşimin sperm değerleri normal ama 7 senedir gebelik olmuyo…ilk çocuğum  ilk ay kendiliğinden oldu..

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Sebepsiz hamile kalamama yaşayanlar

Hem erkekte hem de kadında sıkıntı olmadığı halde bilimsel tüm verilerde bunun mümkün olmayacağını gösterdiği halde hamile kalamama durumu artık sıkça görülüyor. Bilimin şundan dolayı hamile kalamıyorsunuz dememesinden dolayı bizler sizlere bir hedef asıl sıkıntının ne olduğunu söylemek isteriz. Tamamen stres durumu ile alakalı olduğunu düşünüyoruz. Stresi siz ve eşiniz hayatınızdan kesinlikle atacaksınız tabiki bu mümkün ise.

 

Bununla birlikte belirttiğiniz gibi hiç bir sıkıntı yok spermlerde tüplerde sıfır sıkıntı ama sıfır sonuç bebek olmuyor…. Keşke bilimsel olarak sizlere bir şeyler söyleyip doğru adrese yönlendirebilseydik. Tamamen stres kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Eşiniz ve sizin işiniz nedir ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Bu arada daha önce sitemizde bazı konu başlıkları ile bu durumu irdeledik ve araştırdık. Size yararı olması açısından linkleri veriyorum lütfen inceleyiniz.

Neden bir türlü hamile kalamıyorum ?

SORU: Hamile Kalmak İstiyorum neden kalamıyorum ?

Hamile Kalmak İstiyorum Ama Kalamıyorum Neler Yapmam Gerekiyor ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz