Spiral kayması belirtileri nelerdir ?

-1
0

Spiral kayması belirtileri kadınlar kulübü hamilemiyim ? Spiralin kaydığını nasıl anlarım ?

Selamlar arkadaşlarım benim spiralim var yaklaşık olarak 2 yıl önce buun ben hastane de yaptırmıştım hemde en iyisinden yaptırdım bebeğim olsun istemiyorum zira benim 3 çocuğum var çok genç yaşta evlenmiştim. Ara ara kasıklarda ağrı oluyor ve benim acaba spiralim kaydı mı ya hamile kalırsam diye düşünmeden kendimi alamıyorum acaba ben kendi başıma spiralimin kaydığını anlayabilir miyim ? Öyle bi belirti var mı acaba ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar hayatım Spiralin kaydığını sen kendi başına anlayamazsın bunun net olarak bir belirtisi malesef bulunmamaktadır. senin ara ara olan ağrılarının başka nedeni olabilir soğuk almış ya da idrar yollarını hatta yumurtalıklarını üşütmüş olabilirsin binlerce sebep sayılabilir. Teşekküllü bir hastanede, uzman bir doktora taktırdı isen sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

 

Ha ben spiralim kaydımı nasıl anlarım diye düşünüyor isen, hayatım bi doktora git hatta mümkün ise takan kişiye git böyle sıkıntılarım var de hem ona baksın hemde ağrılarına baksın. Altını çiziyorum net olarak şu spiralin kaydığını gösterir tarzında bi belirti yok. Hamile kalmış isen spiral kaymıştır 🙂

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz