Spiral taktıranlar anlatsın lütfen

0
0

Spiral taktıranlar anlatsın kadınlar kulübü hamilemiyim Spiralden ne kadar sonra hamile kalınır ?

Selamlar arkadaşlarım benim sizlere sorum var benim ikinci çocuğum bi kaç gün sonra sezeryan ile dünyaya gelecek. Ben de spiral taktırmak istiyorum. Benim merak ettiğim şu bu spiralden sonra ne kadar sonra hamile kalınır ? Spiral beni yüzde yüz istenilmeyen gebelikten korur mu belki ileride 3. çocuğu düşünüyoruz ama daha yaşım küçük biraz beklemek istiyorum. Yani şu sıralar hamile kalmak istemiyorum. Hangi spiral taktırılmalı kadınlar ? Sizler hangilerini taktırdınız.

Aranızda spiral taktıranlar anlatsın ki bizlere bilgi olsun. Hormonlu mu hormonsuz olandan mı bi marka var mı nereye taktırayım misal bursa da bana bi doktor ya da hastane önerebilir misiniz teşekkür ediyorum.

  • SPİRAListiyom sordu 5 ay önce
  • son düzenleme 4 ay önce
  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Ben de sizin gibi spiral taktırdım ve toplamda 5 yılı geçti yani çocuklardan fırsat bulup bi şekilde kaydı mı vs diye düşünmedim bu hayat koşuşturmasında aklıma ara ara geliyor ama ben 40 lı yaşları çoktan geçtiğimden ve menopoza girdiğimden dolayı pek kaydı mı hamile kalır mıyım diye düşünmedim. Tabiki bu yöntem tüm dünyanın güvenle kullandığı yöntemlerden birisidir.  Hamile kalmak istemiyor iseniz aşağıdaki yazımıza bi göz atın isterseniz bilgi sahibi olursunuz.

Hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım ?

Yüzde yüz spiral hamilelikten korur mu diye düşünüyor iseniz yani gebe kalma ihtimalim var mı nelere dikkat edeceğim diye düşündüğünüzde ise aşağıdaki konuyu incelemeniz son derece önemlidir.

Spiral varken hamile kalınırmı ? Hamilelik belirtileri

Bu yukarıdaki konudan da diğer spiral ile ilgili sorular ve cevaplar bulunmakta sayfanın en altında. Onun haricinde spiral taktıranlar özellikle yaşadığınız bursa şehri için öneride bulunacaklardır. Ben hormonlu olan spiralden taktırdım. Öyle özellikli bir doktor araştırmadım zaten yaşadığın şehirde kadın arkadaşlarından öyle ya da böyle doktor tavsiyesi alacaksın diye düşünüyorum. Örneğin doğumuna az var doktorunla görüş ona teslim etmişsin kendini gebeliğin son zamanlarına kadar muhtemelen takacaktır. Fiyat aralığını bilemiyorum dediğim gibi taktıranlar güncel fiyat bilgisi de paylaşır iseler seviniriz.

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz