Vücuttaki ödem nasıl atılır sizler neler yapıyorsunuz ?

0
0

Vücuttaki ödem nasıl atılır sizler neler yapıyorsunuz ?

Benim vücudumda çok fazla ödem var kızlar özellikle geceleri yatmadan ve sabahları kalkmadan önce tartılıyorum. Gece ile gündüz arasında nasıl olur da tam 4 kilo fark olur anlamış değilim. Sabah özellikle kalktığımda lavaboya gidiyorum sonra bi sade kahvemi yapıyorum hiç bir şey yemeden iki saat oturup bi daha lavaboya gidiyorum tartılıyorum benim 4 kilo oynuyor gece ile gündüz arasında sizde durumlar nasıl bu birikmiş ödemleri heralde ben bi tek geceleri atıyorum anlayamadım bu kadar kilo farkı olur mu ? sizde durumlar nasıl ödem atmak için sizler nasıl bir kür uyguluyorsunuz bana yardımcı olur musunuz kızlar tşk

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar ödemli Vücuttaki ödemlerin nasıl atıldığı ile ilgili kendi bildiğim ve uyguladığım tarif var onu sana yazayım fakat bende 1-2 maksimum kilo farkı oluyor sabah ile akşam arasında. Yani yatmadan 56 geliyor isem sabah lavabo sonrasında kilo maksimum yani en düşük 54 oluyor hatta az da üstü oluyor. Yani ben bu kadar farka hiç denk gelmedim sende başka sıkıntı olmasın hayatım ?

 

ÖDEM ATMANA YARDIMCI OLACAK KENDİ TARİFİM ŞU ŞEKİLDE

Öncelikle suya çok dikkat ediyorum hayatım, ben suyu hazır kullanıyorum sanada tavsiye ederim. Bu kürü yaparken benim 1,5 litre bir mavanozum var onun içine yarım ikiye bölünmüş likon dörde bölünmüş kabukları ilebirlikte salatalık bir tutam maydanoz  normal bir havucu ikiye bölerek atıyorum. Zaten sabaha kadar rengini bırakmış oluyor ve kalktığımdan itibaren bunu tüketiyorum. Hem detox oluyor benim için dem de ödemlerimi atmama yardımcı oluyor. Sen diler sen bunun içine nane koyabilirsin öyle de tadı gerçekten çok güzel oluyor.

 

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Ayrıca aşağıdaki konumuzdan da önemli bilgiler vermişiz daha önceden incelemenizi şiddetle öneriyoruz 🙂

https://www.hamilemiyim.org/kadinlarda-odem-neden-olur-nasil-atilir/

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
2 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz