Regl İken sevgilimle birlikte oldum hamile kalırmıyım ?

Regl İken sevgilimle birlikte oldum hamile kalırmıyım ? Adetliyken hamile kalınır mı ? Kadınlar Kulübü Hamilemiyim’de

Hamilemiyim Hamile Kalır mıyım Gelen Soru: Erkek arkadaşımla adetken sürtünme yolu ile birlikte oldum. Adetliyken hamile kalmam mümkün mü ? Bana hiç bir şekilde içine boşalma durumu da yok diyor. Tabiki ben bu duruma tam analmı ile güvenemiyorum belkide kendi kendinide bilmiyordur. Sperm sıcak olduğu için bende birşey anlamadım lütfen beni aydınlatın. Adettim birlikte oldum ve diyelim ki boşaldı içime napacam ben :S

adetliyken hamile kalınır mı
adetliyken hamile kalınır mı

CEVAP :

Sizin durumunuzda olan binlerce kişinin olduğunu lütfen unutmayın. Bu tür durumları genelde kadınlarımız kulaktan duyme şeylerle büyütüp hamile olduklarını sanıyorlar ama cevap hayır. Yani regl döneminde iken siz ne sürtünme yolu ile nede tam anlamı ile birleşme olsa içinize boşalmış olsa bile hamile kalma ihtimaliniz olamaz. Ben çok takıyorum ya olursa diye düşünüyorsanız lütfen ertesi gün hapı kullanın.

Malesef Türkiye’de yaşayan kızlarımız kadınlarımız cinsellikle ilgili bilgileri tam ve eksiksiz olarak bilemiyorlar çok değişik sorular ile karşı karşıya kalıyoruz. Sizlerin de yaşı küçük olabilir ve bir takım şeyler yaşamış olabilir ve hamilemiyim hamile kalır mıyım diye soruyor olabilirsiniz değerli arkadaşlarım. Böyle bir durumda iseniz bizlere SORU GÖNDEREBİLİRİNİZ sorularınızı inceleyip uzmanlarımız sizlere en kısa sürede cevap verecektir. Ayrıca SORULAR bölümümüzden de daha önce sorulmuş sorulara dair örnekler ve uzmanlarımızdan cevaplar bulabileceksiniz. Bazı sorulmuş sorular ve başlıkları aşadaki gibidir okumak için tıklayarak ilgili soruya gidebelirsiniz.

3 kez test yaptım çok silik çizgi çıktı hamilemiyim

Tarlusal kullandım adet olmadım neden

Evde kocakarı yöntemiyle yapılabilecek gebelik testleri

Düşükte gelen parçalar nasıl olur ?

Döllenme nasıl hissedilir kadınlar ?

SORU: Bakireyim acaba hamile kalır mıyım

SORU : Ben Kaç haftalık hamileyim? Kadınlar Kulübü

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.