Yumurtlama Gününe Göre Cinsiyet Belirleme Hakkında Bilgiler

Yumurtlama gününe göre bebeğin erkek mi yada kız mı olacağının tespitini ve nasıl yapıldığını anlatan bir yazı paylaşacağız sizlerle arkadaşlarım. Bu yazıda Regl bittikten sonra yumurtlama zamanına kadar birlikte olursanız bebeğiniz kız, sadece tam yumurtlama zamanında yaşayacağınız birliktelikte ise bebeğin erkek olacağı belirtiliyor. Hiç bir şeyin yüzde yüz doğru olmadığının da altını çizmek lazım arkadaşlarım. Yani yaparsınız kız beklersiniz erkek olur erkek beklersiniz kız olur. Onun için bu tür şeylere bu kadar takmamakta fayda var diye düşünüyorum.

Op. Dr Yoldemire göre kız yada erkek isteyenler nelere dikkat etmeli ?Kız Erkek Bebek Yöntemleri

Erkek bebek bekleyen kişilerin dikkat edeceği şeyler ?

Erkek bebek için sıkı iç çamaşırı giymemek, hayaların serin tutulması, sauna sıcak banyo yada scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtiyor Op.Dr Tevfik Yoldemir.Özellikle erkek bebek isteyen erkeklerin birliktelikten 30 dakika kadar önce sert bir kafeinli kahve içmesinin çok yararlı olacağından bahsetmiş.

Kız bebek bekleyen kişilerin dikkat edeceği şeyler ?

Kafein alımının bu yöntemde çok önemli olduğunu belirtiyor Yoldemir. Kadın yada erkeğin uzun bir süre kafein ve kafein içeren yiyeceklerden uzak durulması gerektiğini belirtiyor.

Biz yine de bu tür şeyler yerine, kısmette ne varsa o gelsin diyenlerdeniz sevgili hanımlar. Yinede siz bu durumlar hakkında bilgi sahibi olun. Artık uygulamak yada uygulamamak tamamen size bağlı.

Ha az kalsın unutuyordum Sayın Çan Çin Çonlular yani Çinlilerin bi bebeğin cinsiyetini hesaplama yöntemi var ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET BELİRLEME diye hemen aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz canlarım.

Çin Takvimi Cinsiyet Hesapla

 

Yumurtlama Gününe Göre Cinsiyet Belirleme Kadınlar Kulübü HAMİLEMİYİM.ORG

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.