2 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç kızlar ?

• Konbuyu başlatan halkhog
  • Başlangıç tarihi
H

halkhog

Guest

2 haftalık gebelikte beta hcg değerleri 3 haftalık gebelikte bhcg değerleri kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da

Selam arkadaşlarım hamile olduğum silik çıkan çizgiden sonra belli oldu. Bugün test yaptırdım ve daha sonuç çıkmadı ben hamile olduğuma eminim de şimdi sonuç çıktığında 2 3 haftalık gebelikte bhcg değerleri oranlarını biliyor musunuz nasıl anlayacağım kaç haftalık gebe olduğumu bana yardımcı olur musunuz.

Ayyyy inşallah benimde bebeğim olacak çok mutluyum çooook şu sonuç çıksın yazacağım size unutmaz isem:)

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Selamlar Hayatım Tabiki sana değerleri yazabilirim. Bununla alakalı kapsamlı beta hcg konusu oluşturmuştuk. Bu konuyu da inceleyerek tahlil sonucunda çıkacak bütün değerlere göre kaç haftalık olduğunu kendin de anlayabilrsin.

Umarım dediğin gibi hamilesindir ve bize bunları yazarsın bekliyoruz hayatım hemen halledelim senin için değerleri yazalım.

2 3 Haftalık Gebelikte Beta Hcg Değerleri Şunlardır:​

• 02-1 haftalık gebe iseniz sonuç 10-50 arasında.
  • 1-2 haftalık gebelikte bhcg sonuc 50-500
  • 2-3 haftalık hamile iseniz bhcg sonucu 500-5.000 arasında.
  • 3-4 haftalık hamile iseniz bhcg sonucunuz 1.000-10.000 arasında.
  • 4-5 haftalık hamilelikte 1.000 - 50.000 arasında.
  • 5-6 haftalık hamile iseniz bhcg kan testi sonucunuz 10.000 - 100.000 arasında
Şeklinde devam eder aşağıdaki konudan tüm değerleri ve testin sonuçlarına ilişkin durumu değerlendirebilirsiniz.