39 yaş hamilelik için uygun mu kızlar ?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member
39 yaş hamilelik KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM ?

Selam arkadaşlarım ben de bu siteye sorumu gönderdim. Artık bebeğim olsun istiyorum. Bu yaşıma kaodar hep işten güçten kariyerden hatta beğenilen bir kişi ile evlenme kaygısından neyse aldı başını gitti yaş dediğim gibi artık 40 yaşına merdiveni dayadım ve en son basamaktayım artık bebeğim olsun istiyorum. 39 aşındayım 2 aylık evliyiz. 39 yaşındayım ama hamilelik düşünüyorum ne diyorsunuz benim gibi ileri yaşlarda hamile kalanlar bana akıl verebilir mi hiç sıkıntı olmadan hamile kalabilir miyim bilemiyorum ama hemen doktora gitmem gerekiyor mu bana ankarada bir doktor önerir misiniz ? Eşimle birlikte mi gitmem gerekiyor teşekkür ediyorum.

Cansu canan

admin

admin

Administrator
Yönetici
Selamlar hayatım, 39 yaş biraz gecikmişsin sana naçizane bir kaç fikir vermek istiyorum. Şimdi sıkıntı çıkması muhtemel bir yaştasınız. Öncelikle hiç bir şekilde eşinizle çocuk istiyorsanız zaman kaybetmeden bir doktora gitmeli ve planlamalarınızı tetkiklerinizi ona göre yapmanız gerekiyor.

Böyle ce sıkıntı var ise siz menopoz durumuna girdiniz mi bilmiyorum ama yazdıklarınıza baktığımda henüz öyle bir şey olmadığını görüyorum ama sınırdasınız. Tabiki ileri yaşta hamile kalmanız mümkün ama dediğim gibi güzel bir planla doktor kontrolünde yapmanızı size tavsiye ediyorum. Ha kendi kendinede olabilir ama yumurtlama gününüzü tespit etmeli ve ona göre birliktelik yaşayarak bebeğinize süre geçmeden kavuşmalısınız.

Kolay hamile kalabilmek adına yazdığımız konumuzu aşağıdan incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sorularınız olur ise çekinmeden yazın lütfen.

C

ceylan

Guest
39 yaş hamilelik KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM ?

Selam arkadaşlarım ben de bu siteye sorumu gönderdim. Artık bebeğim olsun istiyorum. Bu yaşıma kaodar hep işten güçten kariyerden hatta beğenilen bir kişi ile evlenme kaygısından neyse aldı başını gitti yaş dediğim gibi artık 40 yaşına merdiveni dayadım ve en son basamaktayım artık bebeğim olsun istiyorum. 39 aşındayım 2 aylık evliyiz. 39 yaşındayım ama hamilelik düşünüyorum ne diyorsunuz benim gibi ileri yaşlarda hamile kalanlar bana akıl verebilir mi hiç sıkıntı olmadan hamile kalabilir miyim bilemiyorum ama hemen doktora gitmem gerekiyor mu bana ankarada bir doktor önerir misiniz ? Eşimle birlikte mi gitmem gerekiyor teşekkür ediyorum.

Cansu canan
bende 39 yaşındayım ve suan hamileyım saglıklıysan sorun yok kalmadan önce bir doktora gidin muayene olun derim siz onun bunun lafına bakmayın gecikmişsiniz yok kalamam bılmem neyy

admin

admin

Administrator
Yönetici
Sevgili ceylan Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

admin

admin

Administrator
Yönetici
Tabii ki kesinlikle geç değil artık tıp gelişti 45 yaşında bile anne olabilen kadınlar var.