Arnavut Kremi İle Cildim Gençleşir mi?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Arnavut kremi kullananlar kadınlar kulübü arnavut kremi kullananlar yorumları hamilemiyim forum'da.​

Bayanlar ben geldim cildim çok esmer ve beyazlatmak istiyorum artık. Bu arnavut kremi varmış cildime uygularsam nasıl açılma olur mu ki? Bu kremi nereden alabilirim acaba? Cildim dahil olarak genital bölge için de kullanılabilir mi acaba? Kremi bulabileceğim yerler nereler acaba? Bir de yorumlarda arnavutlar mı yugoslavlar mı nedir onlar kendi yapıyor ve eski zamandan beri kullanıyorlarmış. Benim ten rengime de çare olur mu bilemedim ama eğer faydası olursa almayı düşünüyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Böylesi kremlerin yararı olur diye düşünürsünüz belki ama emin olun yararından çok zararı vardır canım. Hele cildinize bilmediğin şeyleri sürmek ne kadar doğru bilemedim. Ben de bu krem hakkında çok şey duydum. Özellikle çok tartışılan bir konu daha var bu cilde belki faydası olur ama içinde bulunan civa sebebiyle dişlere oldukça zarar verdiği söyleniyor. Bunu kullanmak için iki değil üç kere düşünmenizi istiyorum. Cildinizi beyazlatsa dahi nelere daha yol açacağını bilemeyiz. Aktarlarda ve eczanelerde olduğu söyleniyor ama asıl bunu yugoslavya da yapılırmış. Hatta Candan Erçetinin bile kullandığı söyleniyor ne kadar doğru bilemiyorum. Bu kremin civa etkisini kıracak şekilde üretildiği söyleniyor ama kremin içeriğine civanın etkisini kıracak şekilde güçlendiriliyorsa cildimize neler yapmaz değil mi? Onun yerine Suna Dumankaya'nın bir tarifi var hemen sizinle aşağıda tarifini paylaşıyorum.

Ve cilt rengini açmak için öneriler de aşağıdaki linkte. İlginizi çekiyorsa inceleyebilirsiniz.