Cam balkonu su sızdıranlar ne yapabiliriz

  • Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Cam balkon su sızdırıyor kadınlar kulübü cam balkon su sızdırıyor ne yapmalıyım hamilemiyim forum'da.​

2 yıl önce evimizin balkonuna cam balkon yaptırdık ama başlarda çok güzeldi hatta balkon kapandı kuşlar filan pislemiyor çok güzeldi ama kışın ne olduğunu anladık. Epey aralarından su kaçırıyor. Cam balkon su sızdırıyor bayağı bayağı ne yapmak gerekir sizce. O kadar cam silinmiyor da hani çok avantajı da var ama dezavantajları da çok.
 
admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Maalesef güzel yanı çok olduğu gibi kötü yanları da var cam balkonların. Balkon kirlenmiyor evet ama yukarıdan biri balkon yıkarken pis suyun sızın cam balkonunuzdan sızdığını düşünün ne sık sık silinecek bir şey ne de engelleyebilirsiniz bu durumu. Ama yine de korunaklı olduğu icin millet yaptırıyor. Benim kayinvalidemlerin evin de de var aslında iyi bir yöne ama sızdırma tarafından hoş değil. Ama şeffaf silikon alarak açık sızdıran yerleri kapatabilirsin kendiniz. Önce yağmur yağdığı zaman belirlemelisiniz ama nerelerden su geliyor. Sonra ilk işlemde yani yağmur durduğu zaman bölgeyi kurulayarak silikon çekmeyi biliyorsanız yapabilirsiniz valla evde ben bile yapıyorum siz de yapabilirsiniz.


Temizlik kadınlar için çok önemlidir hele ki şu korona günlerinde eve girmeyen deterjan kalmadı sanırım dimi kizlar. Dışarı ile bağlantı kurmak istemiyorsanız "evde halıyı nasıl temizliyorsunuz" yazımıza da mutlaka göz atın.

 

Kadınlar Kulübü Benzer İçerikler

S
Cevaplar
1
Görüntüleme
139
admin
admin
S
Cevaplar
1
Görüntüleme
226
admin
admin
S
Cevaplar
1
Görüntüleme
832
admin
admin
Üst