Eşime ilginç doğumgünü sürprizi arıyorum

S

sorumvar

Member

Çok ilginç doğumgünü sürprizleri kadınlar kulubü ilginç doğumgünü sürprizleri hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar 5 yıllık evliyiz ve her defasında eşime çok değişik sürprizler yapmaya çalıştım. Ben sürpriz yapmayı o da kendisine yapılmasını çok seviyor. Ama aklıma bu yıl bir şey gelmiyor. Eşime çok ilginç doğumgünü süprizi yapmak istiyorum. Sizde fikirler var mı hanımlar çok ilginç doğumgünü süprizleri fikirleri varsa söyler misiniz? Kızlar doğumgünü 22 şubat bir balık burcu eşim çok duygusal onu mutlu etmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Hem eşiniz hem sizin için özel gün dolayısı ile onu mutlu etmek en doğal şey. Çok ilginç bir sürpriz aradığınıza göre daha önce farklı sürprizler yaptınız demektir. Bahsetseydiniz aslında size daha net fikirler verebilirdik ama yine de bazı ilginç doğumgünü sürprizleri derledim sizin için. Hayatımızın sıkıntılı geçtiği şu zamanlarda güzel sürprizler size eşinize de moral olacaktır. Eşinizin ilgi alanlarını da biliyor olmanız daha kolay hediye tercih etmenize yardımcı olur.

''İlginç doğumgünü sürprizleri''​

• Eşinize ait doğumgünü tarihine ait eski takvim yaprağı hediyesi verebilirsiniz
  • Sıra dışı dekoratif hediyeler tercih edebilirsiniz. Sıra dışı ofis eşyaları olabilir
  • Ona özel sözün yer aldığı bir kupa mesela
  • Bomba şeklinde alarmlı bir masa saati
  • Bir kutu hazırlayabilir içine en hoşlandığı şeyleri doldurabilirsiniz.
  • Örneğin notlarla hediyesini bulmasını sağlayabilir ilginç bir gün yaşatabilirsiniz.
  • Eşinizin karakalem resmini çizdirebilirsiniz.
  • Çakmak kullanıyorsa ilginç çakmak hediye edebilirsiniz
Haa bir de eşinizin balık burcu olduğunu söylediniz dimi? Hemen size faydalanacağınız bir yazı daha bırakıyorum aşağıya. ''Balık burcu erkeğine ne hediye alınmalı'' linkten fikir edinebilirsiniz.