Fito kremi reçetesiz eczaneden alıp kullabilir miyim?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Fito krem reçetesiz alınır mı kadınlar kulübü fito krem ne işe yarar hamilemiyim forum'da.​

Ya evimizde bir krem vardı ve yara, çizik ve sivilce kullanımlarımda çok işime yarıyordu. Yanılmıyorsam adı da Fito kremdi. Çocuklarımda bile kullanıyordum. Evimize nasıl geldi hatırlamıyorum ama dediğim gibi faydalı bir merhemdi. Kullan kullan bu da musluk değil ya, tüpünü bitirdik. Şimdi yenisini almam gerekiyor. Malum her yerlerde de korona salgını var. Hastaneden mi yazdırmam gerekiyor? Yoksa fito krem reçetesiz eczanelerden alabiliyor muyum? Bilgisi olanlar yazsın.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar.
Fito krem aslında bir çok ev hanımının kullandığı ve sorun ne olursa olsun kullandığı iyileştirici bir krem. Zaten millet kullanım amacını da bilmiyor J bu açıdan ufacık bir girizgah yapıp sorunuzu da cevaplandırmak isterim. Cilt yüzeyinde yanık, yara veya çiziklerde kullanılıyor. Özellikle cildi yenilemesi ile biliniyor. İltihaplı sivilcelere sürüldüğünde de kurutucu bir etkisi olduğunu biliyorum. Ayrıca bakalım nelere iyi geliyor?

''Fito krem ne işe yarar''​

• Dudak çatlaklarında
  • Ciltteki yanık ve yaralarda
  • Sedef ve egzama gibi rahatsızlıklarda
  • Doğum çatlaklarının izlerinin giderilmesinde,
  • Suçiçeği izlerinin geçirilmesinde
  • El ve ayak kuruluğunu gidermede
  • Sünnet sonrası iyileşmede
  • Süt veren annelerde meme ucu çatlaklarının iyileşmesinde,
  • Kırışıklıkların azaltılmasında kullanılıyor.

Ama tabi ki de kullanmadan önce ilaç spekturumunu mutlaka okuyunuz. Ayrıca bu ürün hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satışa sunuluyor. Şuan için fiyatı da 19.33 TL den satılıyor. Eczanelerden temin edebilirsiniz. Ayrıca travazol krem ne işe yarar merak edenler için hemen linkini aşağıya bırakıyorum. ''Travazol krem ne için kullanılır kızlar yardım''