Haziran ayi doğdum burcum nedir

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Haziran ayı burcu kadınlar kulübü Haziran ayı burcu hangisi hamilemiyim forum'da.​

Kızlar benim doğum tarihim biraz karışık ya Haziran ama ben hangi burç olduğumu bilmiyorum. Haziran ayı burcu nedir özellikleri nelerdir bana uyan hangisi bilemiyorum. Haziran burcu nedir bilen varsa yazabilir mi? Bir de yükselen burcumu da merak ediyorum. Bir insan iki burclu olabilir mi acaba bende de öyle bir şey varmıdır?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar

Haziran ayı doğanlar hangi burç sorusuna binaen size şöyle söylemek isterim ki bu ay içinde doğanlar tek bir burç olmuyor. İlk yarısı ve ikinci yarısı olarak iki ayrı burçtan bahsetmek mümkün. 21 Mayıs 21 Haziran dahil olan günlerde doğdunuz ise ikizler burcu oluyorsunuz 22 Haziran 22 temmuz günlerinde doğanlar da yengeç burcuna dahil oluyor. Sizin doğduğunuz gün önemli burada güneş burcunuzu tespit edebilmek için. Ama size biraz kısaca bahsedeyim.

"İkizler burcu özellikleri"​

• Değişik karakterli olmaları ile tanınır ikizler
  • Bir işe çabuk adapte olurlar
  • Ellerinden her iş gelir
  • Olumsuz yönlerinden biri vefasız olması
  • Çabuk sıkılan bir yapilari vardır
  • Üst düzey bir yaşam enerjileri vardır
  • En çok anlaştığı burçlar Aslan ,Yay, Koç

"Yengeç burcu özellikleri"​

• Çok duygusal tiplerdir
  • İyi kalpli anlayışlı yardımsever burçtur
  • Özellikle hem kadını hem erkeğinde olan bir özellik anaçlık
  • Herkesten kendisi gibi aynı hassasiyeti beklediği için zor anlaşır herkesle
  • Herhangi bir neden olmadan da suratlarına asıp oturabilirler
  • Kırıldığı zaman kabuğuna çekilir ve öyle kalır
  • Kararsızlığı sevmezler
  • Balık ve akrep ile çok iyi anlaşır oğlak ile de karşıt burcudur ama ya çok iyi anlaşır ya da hiç iyi anlaşamaz.
Ay burcunuzu merak ediyorsanız mutlaka aşağıda bıraktığım linki de inceleyin derim. "Ay burcum nedir nasıl hesaplarım" ay burcunuzu öğrenerek karakterinizi etkileyen ay burcunuzu bilebilirsiniz.