Karınca Yumurtası Yağı Kullanıp İşe Yaradığını Gören Var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Karınca yumurtası yağı kadınlar klubü karınca yumurtası yağı kullananlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar bu tüy azaltma yöntemlerinden karınca yumurtası yağı varmış yıllardır da görüp dururum ama denemedim ne yalan söyleyeyim. İşe yaradığını söyleyenler var acaba alıp kullansam mı? Yoksa bildiğim yöntemlerle devam mı edeyim. Azcık da olsa işe yarıyor diyen olursa alıp denemeyi düşünüyorum. Hele şu ara lazere başlamayı da düşünüyorum bacaklarım için lazer sonrası sürsem faydası olur mu ki?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar sayın misafirimiz

İnanın merak edilecek bir tarafı yok desem yeridir. Kullanıp faydasını gören hiç duymadım ben ne yalan söyleyeyim şimdi doğruyu konuşmak gerekir. Karıncaların yumurtasını alıp onun bide yağını çıkaracaklar da millete satacaklar faydalı diye. İnanmamak gerek böylesi şeylere sahte ürünlerle insanları kandırmasınlar. Karınca yumurtası yağı faydalıdır doğrudur ama bunun yerine karınca yumurtası yağı diye sahte ürünler pazarlayanlar sayesinde bunun faydası yerine zararları bile görülür. Aman diyim siz lazerinize gidin temiz temiz istenmeyen tüylerinizden kurtulun:)