Psikiyatrist Aydın Demirkol nasıl bir doktor randevu alsam diyorum?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Psikiyatrist aydın demirkol kadınlar kulubü psikiyatri aydın demirkol hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar bildim bileli ben çok takıntılıyım ama pek fırsat bulup gitmeyi düşünmedim sanırım doktora. Aslında yaşananlar zaman gitmek bir türlü nasip olmadı. Ama bakıyorum da gitmedikçe daha ileri gitmeye başladı sorunlarım. Özellikle ellerimi sürekli yıkarken şimdi artık hiçbir yere dokunamaz oldum. Psikiyatrist Aydın demirkol duyuyorum sürekli nette. Acaba nasıl bir doktor. Ben de ankaradayım tavsiye eder misiniz?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Nasıl ki bir yerimiz ağrıyor doktora gidiyoruz psikolojimiz de aynı şekilde psikolojimizde de problemler olduğunda mutlaka doktora görünmek gerekir. Psikolojik sorunlar çocukluktan kalma denir ya gerçekten de öyle. Yaşanılan sorunlar hep çocukken yaşanılan problemlerin patlak vermesi aslında. Nete baktığımızda yorumlarda Aydın Demirkol çok iyi bir doktor olduğu söyleniyor. Bu konuda sadece ilaç olmamalı amaç mutlaka sizinle yakından ilgilenmek ve sorununuza tedavi amaçlı çözüm bulabilmeli doktor. Bu doktor da o şekilde güzel yorumlar almış. Uzman psikiyatrist dr Aydın Demirkol her alanda yardım alabilirsiniz. Konuşmak bile belki size çok iyi gelecektir. Hani izliyoruz ya Kırmızı Oda'da. Konuşarak insanı rahatlatıyorlar doktorlar. Siz de beklemeyin bekledikçe demek daha kötüye gidiyor sorun. Hemen kurtulun güzel yaşamınıza güzel şekilde devam edin.

Lohusa psikolojisi de sıkıntılı bir süreç özellikle lohusa ya da hamilelik yaşayan anneler lohusalık psikolojisi nasıl olur ne hissedersiniz hepsini linkimizden bulabilirsiniz. ''Lohusa psikolojisinden nasıl kurtulunur''

G

Gülay

Guest

Psikiyatrist aydın demirkol kadınlar kulubü psikiyatri aydın demirkol hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar bildim bileli ben çok takıntılıyım ama pek fırsat bulup gitmeyi düşünmedim sanırım doktora. Aslında yaşananlar zaman gitmek bir türlü nasip olmadı. Ama bakıyorum da gitmedikçe daha ileri gitmeye başladı sorunlarım. Özellikle ellerimi sürekli yıkarken şimdi artık hiçbir yere dokunamaz oldum. Psikiyatrist Aydın demirkol duyuyorum sürekli nette. Acaba nasıl bir doktor. Ben de ankaradayım tavsiye eder misiniz?
Hiç tavsiye etmem. Netteki yorumlara bakarak gitmiştim bir ümitle ama tam fos çıktı. Sadece çözeceğiz bunları çalışacağız bunlara der. Para tuzağı

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Sevgili gülay geri dönüş için teşekkür ediyorum çok sağ olasın en azından gitmek isteyenler için güzel bilgiler vermişsin peki daha sonra herhangi bir doktora gittin mi senin tavsiye edebileceğim bir doktor var mı acaba

G

Gülay

Guest
Sevgili gülay geri dönüş için teşekkür ediyorum çok sağ olasın en azından gitmek isteyenler için güzel bilgiler vermişsin peki daha sonra herhangi bir doktora gittin mi senin tavsiye edebileceğim bir doktor var mı acaba
Evet başka doktorlara gittim. Devlet hastanesindeki doktorlar hep ilaç tedavisi uyguluyor. Özeldeki doktorlar ilaçla birlikte psikoterapi yapıyor ve bu şekildeki tedavinin daha faydalı olduğunu söyleyebilirim. Ancak özeller çok pahalı. Bir doktor önerebilirim. Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinde Ufuk Hamurcu'dan çok fayda gördüm. Bende de temizlik takıntısı vardı. Ufuk Hamurcu'yla birlikte hastalığımın gerilediğini ve çok fayda gördüğümü söyleyebilirim. Fakat pandemi sürecinde kendisine ulaşamadım.

G

Gülay

Guest
Ben artık maalesef netteki yorumları kendilerinin yazdırdığını düşünüyorum. O kadar övgü dolu sözler var ki insan ümitlenerek bütçesini çok zorlayarak gidiyor. Anlatmak rahatlatıyor ilk başta ama bakıyorsun kendinde hiçbir iyileşme yok. Bu defa insan kendinden şüphe etmeye başlıyor. O kadar övmüşler bende mi bir sorun var acaba diye.
Hep bunları çözeceğiz bunlara çalışacağız. Bir rahatlatma oluyor tabii terapiden çıkınca ama onca para verince bana ne dedi şimdi diye insan soruyor. Eleştiriye de hiç açık değil. Ben hiç tavsiye etmiyorum Aydın Demirkol'u. Belki de bende bir sorun vardır bilmiyorum. Özelde araştırdığım bazı doktorlara çok pahalı olduğu için gidemedim. Devlette maalesef sadece ilaç yazıyor doktor.
Özelde ve devlette araştırdığım doktorlar içinde Ufuk Hamurcu'dan fayda gördüm. Tavsiye edebilirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Maalesef insanlar artık netteki yorumlara da inanamaz oldular haliyle. Alışveriş sitesine giriyoruz ordaki satıcı yazdırmıştır diye hepimizin aklından geçiyordur sanırım o yüzden ben hep olumsuz yorum ararım iyi yorumlar hep yapılır yaptırılır yani kötü yorumlar var mı ona bakınız.

B

Banu

Guest

Çok iyi bir hekim, ilaç vereyim kendime bağımlı yapayım demez, ilaçtan ziyade konuşarak terapi ile sorunları çözer. Ben çok fayda gördüm. İşini gönülden samimiyetle yapar. Böyle insan evladı iyi kalpli hekimlerin nesli tükeniyor maalesef. Ben çok fayda gördüm, sayesinde ilaçsız iyileştim. Allah bin kere razı olsun Aydın Bey'den. Sadece sabırlı olup terapiye devam etmek gerekiyor. Kendisi şu zaman gel demez haftaya gel demez size bırakır. O yüzden para tuzağı diyenler iftira atıyorlar. Başka doktorların verdiği ilaçları Aydın Bey'in sayesinde bıraktım, çok şükür onun sayesinde daha güçlü ve mutlu hayatıma devam ediyorum. 2 çocuğumun, eşimin, benim duamı aldı. İnşallah hep önü açık olsun Aydın Hocamızın.

B

Banu

Guest
Hiç tavsiye etmem. Netteki yorumlara bakarak gitmiştim bir ümitle ama tam fos çıktı. Sadece çözeceğiz bunları çalışacağız bunlara der. Para tuzağı
Pardon ama haksızlık ediyorsunuz. Ben Aydın Bey'in danışanı olarak kendisine her gün dua ediyorum. Bir kere Aydın Hocam hiç bir zaman haftaya gel şu zaman yine gel demez. Danışanına bırakır. İlaç vermek istemez daha çok terapiye konuşmaya önem verir. Zaten iyi psikiyatrist sizinle konuşup anlamaya çalışır. Siz sabırsız davranmışsınız. Keşke düzenli terapilere devam etseydiniz. Ben Aydın Hoca'mın sayesinde ilaçlardan kurtuldum. Güçlü ve mutlu hayatıma devam ediyorum. 2 çocuğumun da duasını aldı. Allah bin kere razı olsun Aydın Bey'den, işini severek yapan insan evladı, idealist bir doktor.