Rutubetli evde uyumak ne gibi zararları olur?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Rutubetli evde uyumak kadınlar kulubü rutubetli evde oturmak hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar evimde çok fazla rutubet var çocuklarım da var ve taşınamıyorum şuan buradan elimiz mahkum burada kalmak zorundayız. Rutubetli evde uyumak oturmak nasıl zararlı nedir? Ya da rutubetli ev için çözüm var mıdır? Neler yapabiliriz acaba fikirlerinizi bekliyorum. Rutubetli evin zararları nedir? Çocuklarım için endişeleniyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba
Rutubetli ev sıkıntı arkadaşım. Maalesef rutubetli evde kalmak uyumak uyanmak oturup kalkmak zararlı. Sürekli o rutubeti soluyorsun öncelikle ciğerlerinize zararlı. Sonra kemiklerinize eklemlerinize zararı dokunur. Kolayca romatizmal hastalıklara yakalanmanıza neden olabilir. Bu havayı solumak ve çocuklarına bu sıkıntıyı yaşatmamak için bazı yapacağınız şeylerle rutubetten biraz olsun kurtulabilirsiniz.

''Rutubetli eve çözüm''​

• Öncelikle rutubet yayan duvarlardan kurtulmalısınız özel rutubet önleyici duvar boyaları ile duvarları boyayabilirsiniz.
  • Her gün evi havalandırmak önemlidir
  • Evin içinde çamaşır kurutmayın ıslak bir şey bırakmayın
  • Limon kolonyası da rutubete iyi gelir
  • Evi sirke ile silmek mantar küf oluşumunu engeller
  • Mümkünse ısı yalıtımı yapılabilinir
Arkadaşlar 30 yıllık binadan daire alır mısınız? İşte sorunun cevabı aşağıdaki linkte. ''30 yıllık binadan daire alınır mı arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var'' siz de konuyu inceleyebilir fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.