Sekste 56 pozisyonu nedir peki ?

• Konbuyu başlatan seksdelisiyimben
  • Başlangıç tarihi
S

seksdelisiyimben

Guest

56 pozisyonu nedir Sekste 56 pozisyonu kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da​

Buradaki konuma cevap vermişsiniz teşekkür ediyorum benim bir merakım daha vardı onuda yazayım bari bu 100 pozisyondan heralde dediğiniz gibi 56. seks pozisyonundan bahsediliyor acaba bana görsel atabilir misiniz ben de bulamadım sekste 56 pozisyon nedir diye arıyorum bir şey çıkmıyor yardımcı olur musunuz bana

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Hayatım selamlar ammada çok şeyi merat ettin yahu :) Tamam onada baktım pudra'da yazmışlar aynen bakıyorum neymiş diye merak ta etmedim değil hani :D:D Şimdi bu pozisyonun adı 56 pozisyonu nedir'in cevabı Yıldız Pozisyonuymuş hayatım. Resimde görüldüğü şekilde yapılıyormuş bilgin olsun. Dikkat et pozisyondan pozisyona gireceğim diye bir yerine bişey yapma :)

kamasutra 56 pozisyonu yıldız.jpg

D

Dileksuiçli

New member
Yaa merhabalar benşm ayın 20sinde adet olmam lazım yani 3-4 gün sonra 15 inde ilişkiye girdim nişanlımla içine boşalmadığını söylüyor fakat tereddütlerim var çünkü ilişki bittikten bi yarım saat sonra midem bulandı kusmaya çalıştım midemi üşüttüm diyor bana ama korkuyorum sizce hanşke kalır mıyım

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Selamlar dilek nasıl oluyor yarım saat mide bulantın ve kusman kesinlikle psikolojik hayatım. Bu kadar kısa sürede hamile kalamazsın. Tabi ki hamile kalmışta olabilirsin sadece içine boşalması hamile kalmana engel değil. Düşük ihtimal de olsa zevk suyunda canlı yaşayacak spermler olduğundan tabiki hamile kalma ihtimalin de bulunmakta. Bekleyeceksin bir dahaki adet olma tarihini hayatım yapacağın hiç bir şey yok. Tabi ki 72 saat geçmedi ise ertesi gün hapı kullanabilirsin.