Selulitlerimden Kurtulabilir miyim Bir Çözüm

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Selülitlerden nasıl korunulur kadınlar kulübü selülitlerden nasıl kurtulunur hamilemiyim forum'da.​

Ya ne olur su selulitlerimden ben de kurtulayım artık. Çok rahatsız ediyor görüntüsü 😔 Ne yaptım ne ettiysem gitmiyor yerleşti bana. Hanımlar önerileri olanlar varsa denemeye hazırım. Özellikle baldirlarda daha fazla. Birkaç markanın kremini kullandım krem mrem hikaye hiç bir etkisi olmadı o kadar da para döktüm onlara. Başka çözümü olmalı kesin ve kalıcı çözüm. Selulitlerimden kurtulmak mümkün mü sizce?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Selülitler tabii ki kalıcı değil geçici. Ama krem filan hikaye onun dışında spor bol su içmek özellikle de bacak kısımlarında var ise bacak hareketlerini düzenli bir şekilde yapmalısınız. Bir de neden bende selülit var diyorsanız genetik olabiliyor bu durum. Yani annenizde var ise sizde de olabiliyor. Kremlere boşuna para vermeyin. Yapmanız gerekenler basit sürekli bisiklet sürerek spor yaparak ve bol su içerek selulitlerinizden kurtulabilirsiniz. Sadece kilo vermek selülitlerden kurtulmaya yetmez. Özellikle olan bölgeyi çalıştırmak gerekiyor. Ha bir de unutmadan kafein sigara yağlı yiyecekler zararlı bu tür şeyler selüliti tetikler.
Selülit gibi vücudunuzda görünümü sinir bozucu olan vücut çatlaklarına ne iyi gelir hemen aşağıda verdiğim linkte.