Yüzdeki Tüyler İçin Kesin Çözüm Var mı Hanımlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Yüzdeki tüyler için kesin çözüm kadınlar klubü yüzdeki tüyler için ne yapılır kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Merhabalar kızlar ya kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Yüzümün bazı yerlerinde kısım kısım tüylenme var. Yüzdeki tüyler için kesim çözüm gerekiyor bana. Nasıl geçireceğimi bilmiyorum hani ağda yapsam dayanamıyorum acısına tüy dökücü krem sürsem hemen çıkıyor ertesi güne. Cımbız desen yine uğraştırıcı kalıcı ve kesin çözüm gerekiyor bana. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan varsa yardımcı olun lütfen. Evliyim ve eşimden çok utanıyorum böyle olduğum için. Eşim gibi jiletle tıraş mı olacağım çok üzülüyorum ben.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar canım üzmek istemem seni ama bu dediğin yöntemlerle gerçekten zor. Sir ağda filan çok acı verebilir. Bende bile çene altımda birkaç tane var çok sıkıcı gerçekten. Ama sana tavsiyem böyle uğraşmak yerine bunun hormonal bir durum olduğunu kabul edip doktora gidip hormon tedavisi olman gerekiyor. Vücudunda demek testesteron hormonu fazla çalışıyor ki böyle fazla tüylenme yapmış. Hiç üzülme inşallah tedavi olumlu sonuç verecektir. Ha bir seçenek daha var lazer epilasyon ama bence bir hormonlarına baktırıp o şekilde tedavi olman daha sağlıklı canım. Şu konuda ilginizi çekeceğini düşündüm. Ayrıca alttaki linkten yüzdeki tüylerden doğal kurtulma yolu var hemen izleyebilirsin.